Ülker ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ülker Sütlü Çikolatam Beyazlamış

93
Mehmet
Mehmet 09 Ocak 20:10

Ülke sütlü çikolata bozuk çıktı ve tadı kötü tarihi geçmemiş durumda 33 gram olan lütfen yardım etmenizi rica ediyorum. Lütfen bana dönüş yapın. Ülker'den böyle bir çikolata gördüğüm için ülkeden soğudum. Bu sorunun düzeltilmesini istiyorum lütfen cevap verirseniz sevinirim.

Ülker Logo
Ülker10 Ocak 10:59

Benzer Şikayetler

profile
78
09 Ocak

Ülker  Bozuk Napoliten

Her zaman aldığımız Ülker Napoliten sütlü çikolata rengi olmasına rağmen beyazımsı kötü bir rengi vardı tadına baktık ekşimsi bir tadı vardı ve paketten çıkanların hepsi o şekilde. Bununla ilgili şikayeti Instagram'dan yaptım video ve fotoğrafla yaptım mağduruz.

profile
147
07 Mart

Ülker Çikolata Paketi Boş Çıktı

Ülker çikolatanın paketi boş çıktı... Marketten satın aldığımız Ülker sütlü çikolatanın paketlerinden biri hava doldurulmuş bir şekilde boş çıktı. Üretim hatasından kaynaklıydı sanırım. Instagram'dan yazdım kendilerine henüz dönüş olmadı. Telafi rica ediyorum.

profile
180
28 Ocak
profile
Zehra sonuçtan çok memnun
  • 03 Şubat 18:49

Ülker Çikolata Sert Geldi

Yemeksepeti marketten Ülker çikolatin sütlü çikolata 350 gramlık aldım. Ancak ürün çok sertti. Tadı güzel biraz yemeye çalıştım ama çok sert ve zor pa...

Ülker Çikolata Sert Geldi
Ülker Çikolata Sert Geldi
Ülker Çikolata Sert Geldi
+3
profile
131
21 Aralık 2022

Ülker Çikolatanın Bozuk Çıkması

2. Kez Ülker çikolatada sorun yaşıyorum hayal kırıklığına uğradım bozuk küflenmiş gibi çıkıyor Instagram dan da yazsam geri dönüş yapılmıyor birisi kare sütlü çikolata biride Antep fıstıklı sütlü çikolata bu konu hakkında bilgi ve geri dönüş almak istiyorum.

Ülker Çikolatanın Bozuk Çıkması
Ülker Çikolatanın Bozuk Çıkması
Ülker Çikolatanın Bozuk Çıkması
profile
350
12 Kasım 2022
profile
Mr Pınar'ın Teşekkür Mesajı
  • 03 Ocak 12:46

“Teşekkürler”

Ülker Sütlü Kare Çikolata Tat Bozukluğu!

Ülker sütlü kare çikolata 60 gram ürününün tadı bozuk. Kendi muhafaza koşullarımda bir sorun yok diğer çikolatalar normal aynı yerdeki. Çikolatanın gö...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .