Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Ülker ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

Ülker Piko Çikolatalar Bozuk

206
Beyza
Beyza 04 Şubat 08:14
Ülker Piko Çikolatalar Bozuk
Ülker Piko Çikolatalar Bozuk

Ülker piko çikolatayı neredeyse her gün alıyorum ve son aldıklarımın çoğu bozul çıkmaya başladı. Son kullanma tarihi Eylül ayında bitiyor ama ürün şimdiden bozulmuş. Umarım bozuk olmaya ürünleri satmaya devam edersiniz çünkü bu şekilde tercih etmeyeceğim.

Ülker Logo
Ülker04 Şubat 10:48
  • profile
1 Destekçi

Benzer Şikayetler

profile
88
1 hafta önce

Ülker Piko Tarihi Bayat Ürün

Piko çikolata sıklıkla yediğim bir çikolata fakat son günlerde sürekli bozuk tarihi geçmiş bayat pikolar ile karşılaşıyorum. Ve hamileyim fark etmeden yesem zarar verecek şeyler olabilir daha dikkatli olmalarını rica ediyorum. Tarihi geçmiş şeyler basit şeyler değil!

profile
170
04 Şubat

Küflü Ülker Çikolata

Bugün Ülker piko çikolata aldım ve Aldığım çikolata küflü çıktı ve bu çikolataları çocuklar tüketiyor sizden ricam bayat ve küflü ürünleri toplatın çocukların sağlığı için çok zararlı görünce midem bulandı fotoğrafa bakınca.

 
kuflu-ulker-cikolata-1.pdfpdf
  • profile
1 Destekçi
profile
108
26 Ocak

Ülker Piko Çikolatada Kıl Çıkması

Bu sabah bir markete gidip aldığım Ülker markalı piko çikolata da kıl çıktı. Aşırı hüsrana uğradım. Yıllardır severek yediğim, çikolatalardan biri midem aşırı bulandı. Yıllardır yediğim ürünün bu hale gelmesi, lütfen böyle dikkatsiz üretim yapmayın, yediğim şeylerden soğudum.

profile
187
25 Ocak
profile
İrem'in Teşekkür Mesajı
  • 31 Ocak 14:57

“Şikayetim yayınlandıktan kısa bir süre sonra aradılar ve bozuk ürünü muhafaza etmemi istediler inceleme için bugün ilgili kişiler ürünü gelip benden aldı ve özür olarak çikolata gofret bisküvi gibi hediyeler verdiler teşekkür ederim.”

Ülker Piko Bozuk Çıktı

24 Ocak 2023 tarihinde Migros'tan aldığım Ülker piko çikolataların hepsi bozuk çıktı ve kum gibi dökülüyorlar tarihlerini tek tek kontrol ettim ancak ...

Ülker Piko Bozuk Çıktı
Ülker Piko Bozuk Çıktı
Ülker Piko Bozuk Çıktı
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .