Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Ülker Makarneks Olmaması Ve Üretilmeme Sebebi

profile
30 Mayıs
1.480

Makarneks artık hiçbir yerde yok ve üretilmiyor sebebini bilmiyorum ama yediğim en lezzetli şeylerden biriydi ve geri gelmesini istiyorum. Şimdi çıkan hiçbir çabuk makarna onun yerini tutmuyor. Survivor ® da bile ödül olarak verilen bu makarneks nerede.

Ülker Logo
30 Mayıs 17:10

Sayın ilgili, Tüketicimize e-mail ile bilgi verildi. Saygılarımızla, ÜLKER Müşteri İletişim Merkezi

Benzer Şikayetler

Ülker Makarna Neden Kalktı

profile
15 Mayıs
1.922

Ülker Ülker makarneks neden kaldırıldı? Her yerde onu arıyorum?! Hala alabileceğim bir yer var mı öğrenebilir miyim. Acaba çok kötü oldu. Bu durum. Bu kadar güzel bir lezzete yazık oldu, piyasaya sürülen lezzetlere bakın tam bir fiyasko olmuş. Umarım yanıt alırım

4 Destek
1 Yorum

Ülker Gramaj Ve Kalite Düşüklüğü

profile
4 gün önce
96

80 gr olan Ülker kare çikolatalar 65gr'a düşürülmüş, içerisindeki Antep fıstık oranı da azaltılmış, eski lezzeti de yok. Bu şekilde markanız müşteri ve itibar kaybettirir. Bir not alın, çünkü müşteri olarak beni kaybettiniz. Ülker markası bu tür CEO akıl tutulması kötü yönetimine düşmemeli.

Ülker Hanımeller Bisküvi Lezzet ve Boyut Farklılığı

profile
1 hafta önce
75

Uzun zamandır kahvenin yanında severek tükettiğim Ülker hanımeller fındıklı 2 seferdir yanık tadı alıyorum. Fazlaca pişirilmiş. Neredeyse ev kurabiyesine yakın ebatlar oldukça küçültülmüş. Lokmalık kurabiye gibi olmuş. Gramaj mi düşürülüyor kar etmek için anlamadım. Ne lezzet kalmış ne doyuruculuk.

Ülker Hanımeller Bisküvi Lezzet ve Boyut Farklılığı
Ülker Hanımeller Bisküvi Lezzet ve Boyut Farklılığı

Ülker Dido Gofret Bayat

profile
2 hafta önce
72

Ülker markasına ait Dido çikolataları sürekli bayat çıkıyor. Dido çok sevdiğim bir gofrettir ama eski tazeliği ve lezzeti kesinlikle yok. Ne zaman alsam sürekli bayat çıkıyor öncesinde satın aldığım yer kaynaklı diye düşündüm fakat başka yerlerden de satın alınca markadan olduğunu düşünmeye başladım...

Ülker Eski Piko Lezzeti Geri Gelsin

profile
2 hafta önce
78

En sevdiğim atıştırmalıklardan biri olan piko neden sadece portakallı yaptınız? Eskiden içinde daha fazla meyve kurusu vardı şimdi sadece pirinç patlağı var. Lütfen eski tadında üretin malzemeden kısmayın parası neyse veriyoruz zaten. Eski lezzetini geri istiyoruz!

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Ülker Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 9 sa 22 dk
Benzer Şikayet Yaz