Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Ülker ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

Ülker Bozuk Bisküvi Sıkıntısı

149
Tuana
Tuana 04 Şubat 20:59
videoplayer-icon

Ülker pötibör bisküvi almıştım bisküvili tatlı yaptım. Tatlının tadı garip geldi. Bisküviye bir baktım tadı bozuk insan hayatı bu kadar ucuz mu? Böyle kaliteli bir firma hiç yakışmadı size. Tarihi 15.12.2023 pakette taze ve bayat bisküvi birleştirmek nedir ya!

Ülker Logo
Ülker05 Şubat 16:31
  • profile
1 Destekçi

Benzer Şikayetler

profile
492
03 Ağustos 2022

Ülker Pötibör Bisküvide Acı Tat!

Ülker pötibör çifte kavrulmuş 3'lü bisküvi aldım marketten aşırı tuzlu acı bir tat var yenmiyor... Param... Boşuna gitti çifte kavrulmuş sözde alakası yok ambalaj kalitesiz eskiden Ülker çok kaliteli güzel ürünleri vardı. Ülker kalitesiz ürün olmadı size yakışmadı.

  • profile
1 Destekçi
profile
374
06 Mayıs 2022

Ülker Bisküvi Tadı Yok

800 gr olan 4 paket Ülker pötibör bisküvi aldım. SKT ne 4 ay olmasına rağmen, bisküvinin tadı hiç yok. Artan maliyetler kaliteyi mı düşürdü merak ediyorum. Alıştığımız bildiğimiz kalite değil. Kusura bakmayın ama tabiri caizse saman gibi.

Ülker Bisküvi Tadı Yok
profile
-
17 saat önce

Ülker Paketteki Resimle İçeriğin Tutmaması!

Ülker pötibör çifte lezzet diye bir bisküvi yapmışlar paketin içi hiçbir şekilde gözükmüyor dışında bulunan güya içindekini gösteren resimle uzaktan yakından ilgisi olmayan bir şey her şeyden önce ayıptır bu yapılan. Resmi görünce çikolatanın bisküvi ile bir sanıyorsun ama içindeki durum bisküviyi k...

Ülker Paketteki Resimle İçeriğin Tutmaması!
Ülker Paketteki Resimle İçeriğin Tutmaması!
profile
154
2 hafta önce

Ülker Tüketim Tarihi Değişikliği

Ülker kakaolu pötibör bisküvi için şikayet oluşturmak istiyorum. Aldığım ürünün tavsiye edilen tüketim tarihi üzerinde oynama yapılmış. İnanılır gibi değil. Tarih kısmında 2021'deki 1 rakamı 3 rakamına çevrilmiş. Yıllardır severek aldığımız Ülker'e yakışmadı.

Ülker Tüketim Tarihi Değişikliği
Ülker Tüketim Tarihi Değişikliği
profile
209
3 hafta önce

Ülker Alınan Ürünlerin İadesi

Bağcılar yenigün mahallesinde bakkal dükkanım var spot ürünler satan bir tedarikçiden Ülker'in ürünlerini aldım. Ürünlerin tarihleri geçti ne Ülker ne de ürünleri satan tedarikçi ürünleri geri almıyor yardım rica ederim. ( ürünlerin içeriği pötibör bisküvi - çubuk kraker -hanımeller - ikram -Saklıkö...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .