Ülker ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Neslihan sonuçtan hiç memnun değil

Ülker Aldığım Saklıköy Bisküvi Yarım Çıktı!

96
Neslihan
Neslihan 23 Kasım 2022 21:43
videoplayer-icon

Aldığım bisküvi yarım çıktı paketini açmadım markalı bir ürün olduğu için buradan şikayette bulunmak istedim daha önce de birkaç kere oldu önemsememiştim bakmadan aldım eve ® geldiğimde şaşırdım bisküvi tam gözüksün diye sondaki bisküviyi dik olarak koymuşlar.

Ülker Logo
Ülker25 Kasım 2022 12:45

Benzer Şikayetler

profile
235
3 gün önce

Ülker Bisküviden Kurt Çıkması

Dün marketten aldığımız Ülker limonlu Saklıköy bisküvisinin içinde canlı kurtçuklar çıktı. Bisküvinin tarihi henüz geçmemişti. Böyle büyük bir firmanın ürünlerinin tarihi bile geçmeden bozulması korkunç. Bu durumu fark etmeyebilirdik, kabul edilemez bir durum.

Ülker Bisküviden Kurt Çıkması
Ülker Bisküviden Kurt Çıkması
profile
134
6 gün önce

Ülker Saklıköy Bisküvilerin Küflü Olması

Bim marketinden Ülker Saklıköy bisküvi aldım. İçindeki bisküviler küflenmiş çıktı. Ben Ülker ürünlerini severek tüketiyorum. Ama bu olay beni çok üzdü. Biz ürünlerinizi çocuklarımıza güvenerek yediriyoruz. Eski bir Ülker çalışanı olarak bu duruma çok üzüldüm. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Ülker Saklıköy Bisküvilerin Küflü Olması
Ülker Saklıköy Bisküvilerin Küflü Olması
profile
127
3 hafta önce

Ülker Saklıköy Ot Parçası

Saklıköy yulaflı bisküviyi keyifle yerken damağıma batan ot parçası beni çok rahatsız etti. Ürünün yulaflı olmasından dolayı çıkmıştır diye düşünüyorum fakat bu ürünler üretilirken hiç mi elekten geçmiyor. Keyifle ve severek tükettiğimiz köklü ve büyük bir markaya bu kadar basit bir hatayı yakıştıra...

profile
211
1 ay önce

Ülker Paket Eksikliği, Eksik Ürün

Bim'den 4'lü pakette Ülker Saklıköy bisküvi ürünü aldım, fakat paket içerisinde 4 paket bisküvi olması gerekirken 3 paket olduğunu gördüm, eksik ürün var. 4' lü paketten 3 paket ürün çıktı gereğinin yapılmasını arz ederim. Ülker ve Bim firmasından şikayetçiyim.

profile
144
30 Kasım 2022

Ülker Saklıköy Bisküvi Paket Eksiği

videoplayer-icon

Bim'den 4'lü pakette Ülker Saklıköy bisküvi ürünü aldık. Fakat paket içerisinde hava boşluğundan dolayı içinde dört paket bisküvi olması gerekirken dört paket bisküvi yerine üç paket olduğunu gördük. Eksik ürün var. 4' lü paketten 3 paket ürün çıktı gereğinin yapılmasını arz ederim. Ülker ve Bim fir...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .