Ülker Ürünü 10 Günde Küflendi.

Sedat U. |

10 gün önce marketten aldığım 400 gramlık labne peynir bugün kahvaltıda yemek üzereyken bir baktım küflenmiş. Fotoğraftada göründüğü gibi son kullanma tarihi 21.05.2015 olmasına rağmen 10 gün gibi kısa bir sürede küflenmesi beni şaşırttı.

Bütün ürünlerimi Ülker'den almama rağmen ilk kez böyle şey yaşıyorum ama artık bir daha da Ülker'in peynir türevi ürünlerini almayı düşünmüyorum. Daha özenli, daha dikkatli üretilirse ürünler sevinirim. Kısacası 6,95 TL böylelikle çöpe gitti. Ne deyim teşekkürler Ülker para kolay kazanılmıyor.

Etiketler :

Bozuk Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sedat U.
  06 Nisan
  15:36

  Firma cevap verdi. Aynen cevabı yazıyorum biz ürünlerimize katkı maddesi katmıyoruz, labne peynir çabuk bozulan bir ürün (bir hafta da bile bozulabiliyormuş) Son kullanma tarihi 21.05.2015 dememe rağmen siz son kullanma tarihine bakmayın o gerçekçi bir şey değil gibi cevap aldım. o zaman ürünü bir haftada bozulabilirse neden uyarı yazmıyorlar \'\'ürünümüzde katkı maddesi yoktur bir haftada bozulabilir\'\' ibaresi koymuyorlar. Çabuk bozulan bir ürünse neden 750 gram, 500 gram, 400 gramlık paketler yapıyorlar anlamış değilim. o zaman 50 gramlık paket yap aç bitir tarzında ona göre alalım neyse hayırlı günler

 • 03 Nisan
  12:01

  Sayın ilgili,

  Tüketicimiz ile irtibata geçtik. Bildirimiyle ilgili bilgi verdik.

  Saygılarımızla,

  Ülker Müşteri İletişim Merkezi
  http://www.ulker.com.tr/iletisim