14 Mart 2015

Ülker Kellogg's Special K İçinden Çıkan Makine Parçası.

Maketten satın almış olduğum Ülker Special k paketini açıp kaseye bir miktar döktükten sonra, kasenin içinde yaklaşık 1 cm çapında ve 2 cm boyunda kırılmış bir makine parçasını gördüm. Durumu Ülker müşteri hizmetlerine ilettim hatta parçanın resimlerini gönderdim.

İlgilenip dönüş yapacaklarını söylediler fakat sağ olsunlar Ülker gibi büyük bir firmanın 13 Ocak'tan beri tarafıma dönüş yapmasını bekliyorum. İki aydır problemi çözemiyorlar nedense. Müşteri hizmetlerine konu ile ilgili tekrar hatırlatma maili atmama rağmen hala tarafıma bir çözüm ile dönüş yapmadılar. Kalite kontrol ekibinizin ne kadar iyi çalıştığını ve verdiğiniz değeri gördük.

Gülşah 1.477 Okunma

Cevaplar

  • Gülşah 28 Mart 2015

    Hala geri dönüşlerini bekliyorum.

  • Gülşah 24 Mart 2015

    Böyle bir şey olma imkanı yok maalesef. Bizzat kendim aradım ve bana "biz size geri dönüş yapacağız" diyerek telefonu kapattılar. Böyle bir saçmalık gerçekten bu kadar büyük bir firmaya hiç yakışmıyor. Aradık ulaşamadık demekle konu kapanıyor değil mi?

  • Ülker Kellogg's Temsilcisi19 Mart 2015

    Sayın ilgili, Tüketicimize ulaşılamamaktadır. Saygılarımızla, Ülker Müşteri İletişim Merkezi http://www.ulker.com.tr/iletisim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön