26 Temmuz 2013

Ülker Dondurmadan Kıl Çıktı!

12. 439 lot numaralı ürün grubunda bulunan "antep fıstıklı-vanılyalı" ürün içerisinde, yeterli hassasiyetin gösterilmediğinden dolayı inek kılı çıkmıştır. Alışverişin yapıldığı market aracılığı ile yapılan bildirim ve uyarılara rağmen ; Ülker dondurmanın bu durumu dikkate almadığını düşünmekteyiz. İlgili lot numarası ile İl Sağlık Müdürlüğüne gerekli bildirimi yapınca dikkate alacaklarını umarım.

Bekir 162 Okunma

Cevaplar

  • Bekir31 Temmuz 2013

    Ülker Anadolu Yakası Daüıtım sorumlusu tarafından aranmam neticesinde "özür mahiyetinde" tarafıma ürün gönderme talebinde bulunmaları, üretimdeki denetimlerin daha iyi şartlarda değerlendirilmesinin gerekliliği konusunda benimle hemfikir olmaları tüketici adına güzel bir davranış ancak bu denetimlerin şikayetlerin oluşmamasından olması gerektiğinin farkında olmadıklarını geridönüş tavırlarından anlamış bulunmaktayım. Bu şikayet bildiriminden sonra ki süreçte ülker gıda ürünlerinden herhangi bir şikayet bildiriminin gözlenmesi İl Sağlık Müdürlüğü Gıda Denetim birimlerine ihbar olarak bildirilecektir.

  • Ülker Golf Temsilcisi26 Temmuz 2013

    Sayın ilgili, Tüketicimiz ile irtibata geçtik. Bildirimiyle ilgili bilgi verdik. Saygılarımızla, Ülker Müşteri İletişim Merkezi http://www.ulker.com.tr/iletisim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön