Ülker Golf Bayat Ürünler!

Murat C. |

Yaklaşık olarak 10-15 gün kadar önce Selçuklu Yazır Mah, Toki Konutları içerisindeki Alışveriş merkezinde bulunan ÖZKA süt mamüllerinden Ülker Golf dondurma ürünlerinden 4 tane aldık. Malesef dördünü de açtığımızda külahların kayış gibi sündüğünü ve dondurmasını yemeye başladığımızda ise dondurmanın ağza kum gibi geldiğini gördüm.

Aldığımız yere durumu ilettim ve bu dört dondurmayı da maalesef yiyemeden atmak zorunda kaldık. Aldığımız yere bu durumu yetkililere iletmesini söylemesini ve gereğinin yapılmasını istedim ayrıca bende bildireceğim dedim. Aynı gün Ülker in sayfasından bu durumu şikayet ettim. Ama bu güne kadar kimse bana ve aldığım yere dönüş yapmadı.

Etiketler :

Bayat Ürün Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat C.
  15 Mayıs
  15:38

  Ülker genel müdürlüğüne teşekkür ediyorum. ama Ülker'in Konya Dondurma bayiisini kınıyorum. Benim Ülker sayfasına yapmış olduğum şikayetime bahse konu dükkana gidildiği, numune alındığı ve beni de bilgilendirildiği şeklinde kendi sitelerine yazmış. bana genel müdürlük söyledi. Konya bayisi veya sorumluları bir telefon açarak küçük bir açıklama yapabilirdi. Ama yapmadı veya yapmak istemedi. Tekrar buradan söylemek istiyorum. Konya bayinizi, sorumlularının veya ilgililerin izi bu konu ile ilgili olarak KINIYORUM ...

 • 14 Mayıs
  16:24

  Sayın ilgili,

  Tüketicimiz ile irtibata geçtik ve gerekli işlemleri yaptık.

  Saygılarımızla,

  Ülker Müşteri İletişim Merkezi
  http://www.ulker.com.tr/iletisim.aspx