05 Eylül 2013 #1992779

Ulaştırma Bakanlığı Ehliyet Sınavı Konusunda Yardım İstiyorum!

Biz parayı sokakda bulmuyoruz. Ehliyet sınavlara girdim kaybettim. 4 hakkım bitti. Son hakkım kaldı dosyam yanacak ya birazcık yardımcı olun. Kafamız çalışmıyor. Kafam almıyor ya asgari ücretle çalışıyorum. Geçen ay 67 puanla kaçırdım. Ya bu olur mu ya üç puanla ne olacak? 5074** bu numara benim arasınız sevinirim.


Dosyam yanacak ya. Yeni evlendim. Borcum var. Herkese yardımcı oluyorsunuz, bize de olun son hakkım kaldı ya. Yardımcı olun dosyam yanacak.

Mehmet 131 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet08 Eylül 2013

    makım gecen ay ehlıyet sınvına gırdım 67 puan aldım bı tanesınden ıtırazım var 3 puanla kacırdım sımdı dosyam yancak cok ace tarafından deherlenmesını ıstıyorum 3 puanla nolcak bız parayı sokakda bulmuyoruz 67 puanı 70 puan olmasını ıstıyorum yazıkdır gunahdır ya ben kasımın 2 de yıne sınava gırcem ılkyardım ve trafık gırcem 67 puan almmısdım ya onu 70 puan olmasını ıstıyorum bahrı kasımın 2 de bır daha gırcem ama bu sefer tek sınava gıreyım lutfen rıca edıyorum yardımcı olun yalvarırım sıze sadece 67 puan aldım onu 70 puan olsun rıca edıyorum en kısa zamanda yardımcı olun dosyam yanmasın ben asgarı ucret alıyorum benden her ay vergı kesılıyo bız devlete vergımızı verıyoruz allah rızası

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön