09 Eylül 2013 #2002009

Uğur Saat Üretici Firmanın Gönderdiği Yeni Saati Teslim Etmiyorlar!

Uğur Saat'in internet sitesi üzerinden aldığım saatini çok kısa bir sürede geri kaldığını fark ettim , bunun üzerine firmayla bağlantıya geçip saati yolladım, ama 1 aydan çok daha fazla bir süre geçmesine rağmen benimle kimse iletişime geçmedi , ben aradığımda ise bana üretici firmanın İstanbul teknik servis numarası verildi.


Merkezle görüştüğümde saatin üretimsel bir hatadan bu halde olduğu ve değişimin onaylandığını söylediler , ve yeni saatin 1 haftaya tarafıma yollanacağı söylendi. Uğur Saat'i aradığımda hala saatin akıbetinden haberleri yoktu .


Şimdi de bana firmanın yollayacağı yeni saati değil de raflarında yıllarca beklemiş, aynı model saati yollamaya kalktılar.

Samet 504 Okunma

Cevaplar

  • Uğur Saat Temsilcisi18 Eylül 2013

    Merhaba, İlgili garanti belgesi tarafınıza gönderiliyor. Saygılarımızla, UĞUR SAAT

  • Samet18 Eylül 2013

    yeni saatim ulaştı,bu seferde servise yollarken saatle beraber yolladığım garanti belgesini yollamadılar. garanti belgesinin bir an evvel yollanmasını istiyorum.

  • Uğur Saat Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sayın Öner, Tarafınızla telefonda görüşülmüş olup, saatinizin yenisi belirtilen tarihte firmadan gelir gelmez teslim edilecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, UĞUR SAAT

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön