10 Eylül 2013 #2004745

Uğur Saat Kordonu Ücret Karşılığı Değiştirecekmiş!

Uğur Saat'den aldığım Diesel marka kol saatim 1 yılı doldurmadan kötü bir koku yapmaya başladı. Diğer saatlerimde deri olmasına rağmen ilk defa böyle bir durumla karşılaştım. 27.07.2013 tarihinde saati Uğur Saat Ankamall'e teslim ettim. Servis numarası 100886 dır. Kordonun koku yapmaması gerektiği, 2-3 hafta içinde bize dönüş yapılacağı söylendi. 1 ay sonra bana dönüş yapılarak saati garantinin kabul etmediği parayla kordon değişimi yapılacağı söylendi.


Bundan sonra defalarca aradım ve gittim ama sayın ustaları izinde olduğu için bizimle kesinlikle ilgilenilmedi. Saati satarken bu saatin garantisi Uğur Saat'tir diyen satıcılar bir anda bu saatin garantisi firmadır dediler.


Saatim hala yok.

Mesut 619 Okunma

Cevaplar

  • Mesut17 Eylül 2013

    Uğur saatte alışveriş yaparsaniz bilin ki artik yalnizsiniz o garantiler guvenceler saati satana kadar bilginiz olsun.

  • Uğur Saat Temsilcisi17 Eylül 2013

    Sayın Bakır, Kayış/kordon garanti belgesinde de belirtildiği gibi garantiye girmemektedir. İthalatçı firması kayışı ücret karşılığında yenilemektedir. Konu ile ilgili Ankamall mağazamız tarafından sistemden arandığınızı görmekteyiz. Kayış ücreti tarafınıza bildirilmiştir. Kayışın değişimi için onay alındıktan sonra yeni kayış takılmış olup, tarafınıza bilgi verilmiştir. Eğer yeni kayışı istemiyorsanız tekrardan eski kayışını takabiliriz. Konu ile ilgili dönüşünüz doğrultusunda hareket edeceğiz. Saygılarımızla, UĞUR SAAT

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön