Uğur Saat Saatimi Kaybettiler!

Özge P. |

Uğur Saate 13 şubatta kırılan saatimi yaptırmaları için verdim. Günlerce haftalarca ses çıkmayınca aradım beni bir şekilde oyaladılar. Lakin sonradan öğrendim ki saatim kaybolmuş! Söylediklerine göre kargoyla Ankaradan İstanbula gönderilerken kaybolmuş. Bakın bu gün 17 Nisan ve hala benim mağduriyetim giderilmedi.

Merkezlerini aradım numaramı alıp geri döneceklerini söylediler geri aranmadım bile! Şimdi tüketici haklarını gideceğim gerekirse dava açacağım hayatımda böyle rezil, ciddiyetsiz, ilgisiz bir mağaza daha görmedim.

Etiketler :

Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özge P.
  07 Haziran
  20:56

  bakın haziran oldu bana geri dönüş yapılacağı söylendi ama ses yok. kargo şirketi size ücreti vericeğini söyledi ama siz bana yeni saat veriyorsunuz. benim o ücreti istemek yasal hakkım,tüketici haklarına başvurdum ve eylülde sonuçlancak bu olayın bu kadar çirkinleşiceğiini hiç düşünmezdim.

 • 22 Nisan
  10:57

  Sayın Özge Parmaksız,

  Saatinizi kargo şirketi kaybetmiştir ve şirket bunu kabul ediyor. Bu saatin yenisini size vermeği teklif ettik. Ancak siz kabul etmediniz.
  Merkezimizden müşteri temsilcilerimiz sizinle birden fazla telefon görüşmesi yaptılar hatta bunu yazılı olarak da mevcut cep telefonu numaranıza mesaj olarak attılar.

  Saygılarımızla,


  UĞUR SAAT