22 Nisan 2013

Uğur Saat Değişim ve Arıza Takibinde Çok İlgisiz!

Yaklaşık 6 ay önce Uğur Saat'ten aldığım Fossil marka saatimi 3 ay kadar kullandıktan sonra mekanik bir arıza yaptı. uğur saate görürdüm ve garanti kapsamında teknik servise gönderildi. 1.5 ay kadar bekleyip aradım. Saatin arızası yasal sürec içerisinde gerçekleşmediği için değişim talep ettiklerini söylediler Ancak bir türlü o kadar çıkmadı.

Teknik servisi de 4 defa aradım her defasında 1 hafta içerisinde geri döneceklerini söylemelerine rağmen 2 aydır oyalıyorlar. Uğur saat gibi bir firma da bunu yaparsa gerisini düşünün artık. Yarın itibariyle tüketici haklarına şikayette edeceğim.

İsmail 289 Okunma

Cevaplar

  • Uğur Saat Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Sayın Fındıklı, İlgili Fossil saatin teknik problemleri giderilip Ankara Ankamall mağazamız tarafınızdan size teslim edilmiştir. Bizlerde ithalatçı firmanın teknik servisini bekledik, eğer ürüne müdahala edersek garantiden çıkıyor bu nedenle süreç biraz uzamıştır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, UĞUR SAAT

  • İsmail24 Nisan 2013

    Saatimi Ankara Ankamall AVM' deki mağazanıza bırakmıştım. Burada önemli olan takip etmeniz değil, Onu teknik servisi arayarak bende soruyorum. Buradaki sorun sizin bizi bu kadar bekletiyor olmanız. Sonuçta bu saati biz sizden aldık ve tamir için beklenen yasal süreç de geçti, bize saatin üreticisinin kararını bekliyoruz gibi bir bahane sürmeniz can sıkıcı. Sizin bize bu değişim işlemini gerçekleştirip bizi mağdur etmemeniz gerekir. Üretici olan sorunu kendi aranızda halletmeniz gerekir. Sonuçta bu saati biz sizden aldık.

  • Uğur Saat Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sayın Fındıklı, Saatinizi hangi mağazamıza bırakmıştınız? Size bir fiş numarası verilmiştir bizimle paylaşırsanız gerekli takip yapılıp tarafınıza dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, UĞUR SAAT

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön