24 Ekim 2016 #6738166

Ufuk Halı Yıkama'nın Vurdum Duymazlığı

Yıllardır gönderdiğimiz halıları daha evvel de verilen tarihten geç teslim aldığımız oldu, yoğun olduklarını düşündük, sık boğaz etmedik. Halının, maket bıçağı çiziği gibi iki yerinden yırtık geldiğini, yıkamadan uzun süre sonra fark ettik yine bir şey söylemedik.
Bu kez gönderdiğimiz yedi halı dan üçü kirli geldi; bunu firmaya ilettiğimde N*** hanım sanki hatası olan benmişim üslubuyla. Buna rağmen konunun acil olduğunu, soğukların başladığını ve küçük çocuğum olduğunu söyledim. Bir iki günde halledeceklerini söylese de konuşma sonunda telefonu suratıma kapattı. İki gündür gelen giden yok, bakalım iki gün N*** hanımın zamanına göre ne kadar ediyor ya da ediyor mu onu da yoruma ekleyeceğim. Hizmet almaya çalıştığımız firmadan beklediğimiz hizmeti alamadığımız gibi bir de vurdum duymaz oluşu ve ekstra zaman kaybedişimiz... Hizmet anlayışı bu olmamalıydı.

Bekir 1.343 Okunma

Cevaplar

  • Bekir27 Ekim 2016

    Dün saat 16:00 itibari ile halıları alt kata atıp gitmişler. Daha önceden paralarını aldıkları için artık normal karşıladım. Artık her şeyi bekliyorum; bu akşam halıları serince temiz olup olmadığını göreceğiz.

  • Bekir26 Ekim 2016

    Şikayeti 20 Ekim'de yazmıştım fakat 24 ünde yayınlanmaya başlamış. Henüz halılar gelmiş değil, aradım bugün getireceklerini söylüyorlar. Bekliyoruz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön