25 Aralık 2014

Ufuk Elektronik Tablet Tamirinde Ekran Çizilmi.

Casper tabletimi yetkili servisi olan Eskişehir merkez Ufuk Elektronik (uU** T***) şarj soketin in arızasından dolayı yetkili servise bıraktım kullanıcı hatası denildi ve soket değişimi 40 TL karşılığında yapıldı.

Yapıldı ama yetkili servisteki becerikli personel tarafında tabletimin ekran film çizilmiş durumda karşılaştım. Durumu anlattım getirdiğimde ekran koruyucu filminde böyle bir çiziğin olmadığını ama ukala personeller hiçbir şekilde suçlarını üstlenmediler ve lakayt davranarak genel merkeze şikayette bulunmamı istediler.

Hasan 1.313 Okunma

Cevaplar

  • Ufuk Elektronik (İstanbul) Temsilcisi21 Nisan 2015

    Şarj soketinizdeki kırılma, kullanıcı kaynaklı hata olduğu için ücretli onarımı yapılabilmektedir. Arızalı ürünler servisimize alınırken ,ürün üzerinde bulunan çizilme,kırıklar yıpranma gibi tüm kullanıcının verdiği hasarlar önce müşteriye gösterilmekte, müşteriden arıza formu üzerinde , ürününde bu hataların bulunduğunu teyit eden bir imza da alındıktan sonra arızalı ürün kabulü yapılmaktadır. Dolayısıyla serviste çizilme söz konusu olmayıp, müşteri kendi menfaatini gözeterek koruyucu çizik filmini servis yaptı diyerek ücretsiz değiştirmek gayreti içindedir. Saygılarımızla. UFUK ELEKTRONİK

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön