19 Ağustos 2014

UFO Vantilatörün Pervanesi Parçalandı

Evimde yaklaşık 1 yıldır kullandığım UFO ATSFI-121 buharlı vantilatör çalışır durumdayken yüksek bir gürültü ile patladı. Patlama sonrası vantilatörün pervanesi parçalara ayrıldı ve demir ön koruma kapağı ile birlikte bombanın şarapnel parçaları gibi eve dağıldı. O anda odada eşim, ben ve 4 yaşında çocuğum da vardı. Allah korudu da hiçbirimiz yaralanmadık.


UFO müşteri hizmetlerini aradım ancak kimseye ulaşamadım. UFO Ankara Keçiören yetkili servisini aradım ve yaşadığım sorunu anlatarak gerekenin yapılmasını rica ettim. Telefonda görüştüğüm yetkili, vantilatörün pervanesinin garanti kapsamına girmediğini söyledi! Ben de UFO firmasını Tüketici Hakem Heyetine şikayet ettim sonucunu bekliyorum.

Muhammed 1.020 Okunma

Cevaplar

  • Muhammed15 Eylül 2014

    Pervanesi parçalanan vantilatörümün yerine eş değer fiyatlarda 2 yeni vantilatör aldım. Ancak firmaya güvenim kalmadığından bundan sonra UFO markasını tercih etmeyi düşünmüyorum. İnsanların hayatı bu kadar hafife alınmamalı.

  • UFO Temsilcisi15 Eylül 2014

    2634490 numaralı şikayet hakkında, Müşterimiz ile iletişime geçerek bilgilendirmeler yapılmıştır. Bundan sonraki süreç tarafımızca takip edilecektir. Bu süreç içerisinde bize gösterdiğiniz anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, UFO Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön