19 Şubat 2013 #1637546

UFO Ürünümün Pervanesi Patladı!

Aldığım UFO-ATSFI-121 soğuk buharlı iyonizerli vantilatörü merkezi ısıtma sisteminden bunaldığımız bir akşam hem buharından yararlanmak hemde serinlemek amaçlı çalıştırdık. İlk önce çıt çıt ses geldi ki meğersem pervane çatlamaya başlamış ve ardından ön kapağıda fırlatarak parçalandı.


Bıçak gibi kesin parçaları etrafa dağıldı. Verilmiş sadakamız varmış ki çocuğuma eşime ve bana birşey olmadı. Bu kadar dayanıksız bir malzemeden üretim yapan UFO firması yetkililerine sesleniyorum. Uzaya götürmek yerine dünyadaki insanların güvenli kullanabileceği ürünler yapsanız müşterileriniz daha çok memnun olur!

Yüksel 853 Okunma

Cevaplar

  • Yüksel23 Şubat 2013

    Şikayet e cevap verme müşterinin mağduriyetini giderme UFO da buraya kadarmış yanlış malzeme gönderip insanların canını tehlikeye atıyorsunuz ama iddaa lı konuşmada üstünüze yok ! Dayanıksız ürünler ile mi veya bu destek anlayışınızlamı dünya markası olmayı planlıyorsunuz ??

  • Yüksel21 Şubat 2013

    Şikayet üzerine arandım ve yeni PERVANE gönderileceği söylendi ve bugün teslim aldım.. İnanılır gibi değil ama telefonda bana her türlü testimizi yapıyoruz kesinlikle kuşkunuz olmasın eve bu sökterde iddalıyız diye konuşan hanfendi daha yumuşak plastikten soğuk sıcağa muhtemelen daha dayanıklı (çünkü bir önceki sert plastikten yapılmıştı) bir pervane göndermiş.Ama pervane cinsi ve boyutları farklı olduğu için bu seferde takınca kanatları ön kafese değiyor ! Eski 2 kanadı kırık pervaneyi taktım varolan kanatları ile ölçtüm tamamen farklı..Bırakın Uzay falan olaylarını da ilk önce dünyada müşteri memnuniyetini sağlayın..

  • UFO Temsilcisi20 Şubat 2013

    1637546 numaralı şikayet hakkında, Müşterimiz ile iletişime geçerek bilgilendirmeler yapılmıştır. Bundan sonraki süreç tarafımızca takip edilecektir. Bu süreç içerisinde bize gösterdiğiniz anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, UFO Müşteri Hizmetleri 444 5 836

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön