07 Şubat 2014 #2282237

UFO Ürünümü Garanti Kapsamında Tamir Etmiyor

2 ay önce Zeytinburnu UFO yetkili bayiinden bir adet ısıtıcı aldım. Alırken UFO bayii fatura dahi kesmedi. 2 ay sonunda ürün arızalandı. Faturası olmadığı için, garanti belgesinin de olmadığını fark ettim ve aldığım yere götürdüm. Bayii beni servise yönlendirdi. UFO yetkili servisi bana bu ürünün garanti belgesinin olmadığını, olsa bile cihazın arızasının kullanım hatası nedeniyle olduğunu iletti.


Ancak tamir ücretini ödersem tamir edebileceklerini söylediler. 2 ay gibi kısa bir zaman içerisinde ne gibi bir kullanım hatası yapmışım, anlayamadım. Kesinlikle talimatlara uygun kullandığıma eminim. Müşterilerini mağdur eden bu firmanın ürünlerini artık asla kullanmayacağım.

Samed 1.180 Okunma

Cevaplar

  • Samed10 Şubat 2014

    Kendileri tarafımı arayıp, yalnızca bu arızanın kullanıcı hatası nedeniyle gerçekleşebileceğini ilettiler. Bir çözüm veya öneri sunmadılar. Kendilerine herhangi bir kullanım hatası yapmadığımı ilettim. Kullanıcı hatasını nasıl tespit ettiklerini belirtmediler. Tüketiciler kesinlikle bu firmadan uzak dursun. Hiçbir şekilde müşteri memnuniyetine önem vermemekteler.

  • UFO Temsilcisi07 Şubat 2014

    2282237 numaralı şikayet hakkında, Müşterimiz ile 06.02.2014 tarihinde iletişime geçerek garanti koşulları ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. Saygılarımızla, UFO Müşteri Hizmetleri 4445836

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön