26 Haziran 2014

UFO İyonizerli Kumandalı Vantilatör Pervanesi Kendini İmha Etti

19.07.2013 Tarihinde Malatya İnönü Caddesinde bulunan Güçlü Ticaret Bosch mağazasından almış olduğumuz UFO 4 Salınımlı İyonizerli Kumandalı Vantilatör birkaç aydır yüksek hızda çalıştırdığımda çok hızlı dönüyordu. 25.06.2014 tarihinde söz konusu ürünün pervanesi yüksek hızda dönerken kırılıp ön güvenlik panelinden dışarıya fırlamış ve yakınında bulunmuyor olmamız olası bir yaralanmayı önlemiştir.


Yaz aylarında kullandığımız söz konusu ürünün pervanesi kendi kendini imha etmiştir. Malatya' da bulunan servisi üründen alan diğer müşterilerin de aynı sıkıntıyı yaşadığını söylemiştir. Söz konusu firmanın söz konusu ürünü güvenlik konusunda sınıfta kalmıştır.

Seydi 4.257 Okunma

Cevaplar

 • Seydi17 Temmuz 2014

  Nihayet 17.07.2014 tarihinde UFO firmasının çağrı merkezine ulaşabildim. UFO dan Gülay hanımla görüştüm. Malatya Emin Elektrik servisine ürün çıkışı yapıldığını söylediler. Adresimi ve iletişim bilgilerimi aldıktan sonra 18.07.2014 tarihinde adresime parçalanan pervanenin yenisini kargoyla göndereceklerini söylediler. Bakalım sözlerinde duracaklar mı?

 • Seydi15 Temmuz 2014

  15.07.2014 tarihi itibariyle haftalardır bekliyoruz. Firmaya ulaşamıyoruz. Firmadan kimse aramıyor. Servisi arıyoruz beklemedeyiz diyor. Allah aşkına neyi bekliyor bu firma yaz geçmek üzere ne kaldı şurada yazın bitmesine. Firmanın Çağrı merkezine ulaşmıyoruz. Diğer numaralarında kimse telefonu açmıyor. Neden açmadıkları neden cevap veremedikleri ortada zaten. Cevap veremiyorlar. Müşterilerine yaşattıkları durumdan son derece memnun görünüyorlar. İnsanların ürünlerinden dolayı yaralanmaları firma başarısı olarak görünüyor sanırım. Buradan telefonlara çıkacak cesareti olmayan firma yetkilerine sesleniyorum. Yasal haklarımızı sonuna kadar kullanacağımızdan şüpheniz olmasın. En kısa sürede yasal olarak ne yapılabiliyorsa yapacağımızdan da şüpheniz olmasın.

 • Seydi09 Temmuz 2014

  Malatya Emin Elektrik UFO Teknik servisiyle 09.07.2014 tarihinde görüştüğümüzde firmanın parça göndermediğini söylemiştir. Firmaya eğer yapılmayacaksa ürünü alalım dediğimizde gelin ürününüzü alabilirsiniz demişlerdir. Kendi teknik servisleri bile firmadan umudunu kesmiş durumda. Bir kez arayıp bilgi aktarımı yaptık yazmışlar. Aktarılan bilgi yapılacağı yönündeydi. Ama bekleyen 15 ürün varmış serviste. Yani benden önce vermiş ve aylardır firmanın parça göndermesini bekleyen 15 müşteri yaz sıcaklarında sıcaktan bunalıyor. Firmaya güvenerek 160.00 TL vererek aldığımız ürün pervanesi kendini imha ederek ön panelden dışarı fırlıyor. Önünde durup serinlemiş olsak şuan bir klinikte yüzümüzde bandaj iyileşmeyi bekliyor olacaktık. Yaşadığımız sorun devam ediyor. Mağduriyetimiz devam ediyor. Vermiş olduğumuz para çöpe gitti. Firma yetkililerine buradan sesleniyorum. Gerekli şikayetlerimizi yaptık. Parça göndermemekte kararlı görünüyorsunuz. Tekrar iletişime geçmenizi istiyoruz.

 • Seydi03 Temmuz 2014

  03.07.2014 tarihinde Malatya Emin Elektrik UFO Teknik Servisine giderek ilgili kişiyle görüştüğümüzde firmanın bir kargo şirketiyle anlaştığını söylediğini, parça beklediklerini firmanın henüz parça göndermediğini ve bekleyen ve aynı sorunu yaşayan 15 müşteri olduğunu ifade ettiler. Düşünüyoruz da ne kadar yanılmışız. Güvenerek marka ürün alıyoruz. Sonra Pervanesi kendini imha ederek dışarı fırlıyor ön panelden. Vermiş olduğumuz paranın çöpe gitmiş olmasına mı üzülelim yoksa yaz sıcaklarında vantilatör olmadan geçen günlere mi yanalım bilemiyoruz. Konuyla ilgileneceğini söyleyen firma sadece teselli etmenin ötesine geçememiştir. Çağrı merkezlerinde cevap veren kimse yok. Numarayı kaydediyor geri dönüyorlarmış. İki haftadır dönen olmadı.Yasal haklarımızı sonuna kadar kullanacağız.Mağduriyetimiz devam ediyor.

 • Seydi01 Temmuz 2014

  Son derece vasat bir performans sergiliyor söz konusu marka. Çağrı merkezi numaranız kaydedildi diyerek telefonu kapatıyor. Telefona çıkan bir kişi ne yazık ki yok. Bir hafta olacak neredeyse markadan ve servisten ses seda yok.

 • Seydi01 Temmuz 2014

  UFO Çağrı Merkezi hatta bekletmek yerine sisteme numaranız kaydedildi size döneceğiz diyerek sistem telefonu kapatıyor. Malatya Emin Elektrik UFO Teknik Servisine ürünü teslim edeli neredeyse bir hafta olacak geri dönüş sağlamadıkları gibi bir de bir daha bizi aramayın gibi ifadeler kullanıyorlar. Firma çözeceği konusunda güvence vermişti. Ama görünen o ki beklemeye almışlar. Bir kez daha belirtmek istiyorum ki ilgili teknik servis vasat bir performans göstermiştir. Söz konusu firma ise sadece müşteriyi oyalama çabasındadır. Bu üründen almayın. Ben pişman oldum aldığıma. Yaralanmamış olmama şükrediyorum. Konuyla ilgili yasal şikayetimizi yapmış bulunuyoruz. Vermiş oldum para çöpe gitti. Yaz aylarında sıcaktan kavruluyoruz. Marka diye aldığımız ürün bizi yarı yolda bırakıyor. İnsanların markalara karşı olan güvenini sarsıyorlar.

 • UFO Temsilcisi26 Haziran 2014

  2527188 numaralı şikayet hakkında, Müşterimiz ile iletişime geçerek bilgilendirmeler yapılmıştır. Bundan sonraki süreç tarafımızca takip edilecektir. Bu süreç içerisinde bize gösterdiğiniz anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, UFO Müşteri Hizmetleri 4445836

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön