18 Ağustos 2015
Yorum Yap
#3492276

UFO Alf Marka Vantilatörümün Pervanesi Parçalandı!

Alf marka vantilatör satın aldım, bir süredir de memnun bir şekilde ürünü kullanıyordum. Ancak geçen hafta ürününün pervanesi yüksek bir sesle kırıldı ve paramparça oldu. Kırılan parçalar ön kafesten fırladı, neyse ki vantilatörün yakınlarında kimse oturmuyordu.


Sıradan bir vantilatör almış olsam eminim 10 sene hiçbir problem olmadan kullanabilirdim, ancak güvenilir olmasını tercih edip oldukça yüksek bir bedel ödeyerek bu vantilatörü aldığım için pişmanım. Umarım şirket yetkilileri ürünün arkasında durur ve bana yeni, kırılmayacak bir pervane temin ederler.

Yavuz 678 Okunma

Cevaplar

  • UFO Temsilcisi27 Ağustos 2015

    Müşterimiz ile iletişime geçerek bilgilendirmeler yapılmıştır. Bundan sonraki süreç tarafımızca takip edilecektir. Bu süreç içerisinde bize gösterdiğiniz anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, UFO Müşteri Hizmetleri 444 5 836

  • Yavuz'un Teşekkür Mesajı25 Ağustos 2015

    Kırılan parçaların yenisi ücretsiz tarafıma gönderildi. Böyle bir olayı hiç yaşamak istemezdim ama en azından markanın ürünün arkasında olduğu bilmek güzel. Telefonda yardımcı olan Ece Hanıma çok teşekkür ederim.

Ziyaretçi Yorumları