19 Ağustos 2013

UFO Ürün Hatası!

30.06.2012 tarihinde Ufo marka vantilatör aldım. Geçen yaz sadece bir ay içerinde, vantilatör çalışırken içindeki pervane paramparça oldu. Yine buradan şikayetimi yazdım. Ufo çağrı merkezinden aradılar ve montajı iyi bir şekilde yapamamış olabileceğimizi söyleyerek pervane göndereceklerini söylediler. 2-3 gün içinde pervane geldi. Ürünün montajını iki kat dikkatle yaptık ama zaten havalar soğumaya başlamıştı o yüzden kullanmadık. Çağrı merkezinin ısrarlı aramaları sonrasında şikayetimi kaldırdım ama bu durumdan yaralananlar bile varken yeniden güvenle ürünü kullanamayacağımızı biliyorduk.

Yeniden yaz geldi ilk günlerde korktuğumuz için ürünü hiç çalıştırmadık. Ama sıcaklar artmaya başlayınca vantilatörü çalıştırmaya başladık. İlk 15 gün sorunsuz bir şekilde kullandık fakat 2 gün önce vantilatör sallanmaya başladı korkup hemen kapattık ve kafesi tutan ana plastik vida kırılmış.

Geçen yıl yaşadığımız olaydan sonra zaten güvenimin iyice azaldığı Ufo markası iyice güvenimizi yitirdi. Ben çalışan biriyim, dava açmakla falan uğraşamam ama elimden geldiğince etrafımdaki insanların bu markayı tercih etmemesi için her şeyi yapacağıma söz veriyorum.

Emel 199 Okunma

Cevaplar

  • UFO Temsilcisi19 Ağustos 2013

    1950641 numaralı şikayet hakkında, Müşterimiz ile iletişime geçerek bilgilendirmeler yapılmıştır. Bundan sonraki süreç tarafımızca takip edilecektir. Bu süreç içerisinde bize gösterdiğiniz anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, UFO Müşteri Hizmetleri 444 5 836

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön