UFO Memnun Kalmadığım Ürünü İade Edemiyorum!

Müfit Can A. |

"UFO Hava Temizleme Cihazı" adlı ürünü hepsiburada üzerinden, 12.04.2013'te elimde olacak şekilde satın aldım (ürün tarafıma fabrikadan direkt gönderildi). Ancak üründen çıkan yoğun plastik kokusu ve odadaki nemi yok ediyor olması bende yoğun baş ağrısına yol açtı.

Ürünü inatla birkaç gün denememe rağmen maalesef üründen çıkan yoğun plastik kokusu azalmadı, ben de 17.04.2013'te hepsiburada'ya ürünü iade etmek istediğimi bildirdim. Hepsiburada ürünü UFO fabrikasına göndermemi istedi. Ürünü 18.04.2013'te kargoya verdim, ancak kargo şirketi beni arayarak ürünün UFO tarafından hiçbir şekilde kabul edilmediğini bildirdi. Durumu hayretle karşılıyor, sattığı mala sahip çıkmayan UFO'yu kınıyorum.

Etiketler :

Bayi Personel İşlevini Eksik / Kusurlu Yapma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Müfit Can A.
  27 Nisan
  17:09

  Yukarıdaki metni okuyarak nasıl ürünü satın aldığım e-ticaret sitesi ile görüşmediğim algıladınız, anlayamadım. Kendileriyle görüştüm ve ürünü size göndermemi istediler. Bu ürün bana site üzerinden gelmedi ki, direkt sizden geldi. Neden ben de direkt size gönderemeyeyim? Ki alışveriş yaptığım sitenin talimatı da buydu.

 • 26 Nisan
  13:40

  Değerli müşterimiz,

  İade talebiniz ile ilgili ürünü satın almış olduğunuz e-ticaret sitesinden yardım alabilirsiniz.


  Saygılarımızla,
  UFO Müşteri Hizmetleri
  444 5 836