UFO Kötü Koku Yayıyor, Nefes Alınmıyor Evde!

Baykal Y. |

UFO S 30 serisini kullanıyorum. Yaklaşık 1 yıl önce aldığım cihaz (sadece 1-2 defa kullandım) bu sene havaların soğuması nedeniyle tekrar çıkardım. Ancak ısınır ısınmaz inanılmaz derecede kötü koku yayıyor. Sanki evde ölü hayvan varmış gibi. Isınmak için harcadığımız elektrik bir yana kokudan kurtulmak için tekrar kapıyı pencereyi açtık. Bu sitede buna benzer başka şikayetlerde gördüm. Sanırım UFO' nun kullandığı tel birkaç kullanımdan sonra koku yaymaya başlıyor. Bu sorunun acil çözülmesini talep ediyorum. Elektrikli ısıtıcı alırken bu yazıyı mutlaka göz önünde bulundurun. Eğer şikayeti dikkate almayıp çözmezlerse servis anlayışını görmüş olacağız!

Etiketler :

Bayi Kusurlu Ürün Teslimi İşlevini yapamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Baykal Y.
  02 Ocak
  17:07

  UFO s-30 serisi ısıtıcıyı kullanıyorum. Çok nadir kullandığım UFO'dan garip kokular gelmeye başladı ve dayanılmaz derecede kötü kokuyordu. UFO plastik aksağamında adi ürün kullanıp kısa sürede sizleri teknik servise mecbur kılıyor ve ciddi rakamlar ile teknik servis hizmeti verdiriyor. Ayrıca satılan bu ürünler küçük ev aletleri kapsamına girdiği için ilgilenmiyorlar ve eve yönlendirdikleri servisin UFO dan bağımsız bir şekilde ücret kesmesine olanak sağlıyorlar. Bu danışıklı dövüş ile UFO benim elimde değil diyerek kendini aklıyor, servisede muazzam bir gelir kapısı açıyor. UFO alacaklar bence hem keseniz hem sağlığınız hem de psikolojiniz için bu markadan uzak durmanızı tavsiye ederim.

 • Baykal Y.
  30 Aralık
  17:27

  İlgili firma bugün arayarak çözüm sunmak yerine bana en yakin servisin numarasini verip ücreti mukabilinde sorunu cozmeyi teklif etti. Kucuk ev aletleri olduğu için kesinlikle garanti kapsami olmadığını servisin eve geldiginde hiçbir şey yapmasa bile ayak basti parası talep edebilecegini söyledi. bir daha UFO marka isitici mi aslaaaaaa