31 Ağustos 2013 #1985064

Ucuzsepet.com Küçük Ölçülerde Teslim Edilen Çadırı İade Almıyor!

Ucuzsepet.com denilen siteden 3 kişilik çadır siparişi verdim. İnternette yazılan ölçülerde olmadığını çadırı kurduktan sonra anladım. Çünkü iki kişi zor yattık. Ölçülere baktığımda 240_170_120 ölçülerinde ilan edilen çadır 210_170_120 olduğunu gördüm. Telefon ettim durumu anlattım bana çadırı aldıkları firmaya göndermemi söylediler.


Daha sonra 4 kişilik bir çadır yollayacaklarını 12.5 TL daha havale göndermemi söylediler. Havaleyi de yaptım. Havale yaptığımı bildirdim hemen çadırı göndereceklerini söylediler.


Bu anlattıklarım 15 gün sürdü. Defalarca telefon görüşmesi. Bugün aradılar çadırı kullandığım için iade kabul edemeyeceklerini söylediler. Beni 15 gündür niçin oyalıyorsunuz.

Gülten 667 Okunma

Cevaplar

  • Gülten13 Ekim 2013

    Gülten Gürhan · Açıklamanız yeterli değil,internete yanlış ölçü veren sizsiniz, ben çadırı kurdum dediğim halde gönderin diyen sizsiniz,kabul etmeyen de sizsiniz.çadır deforme olmamıştı ,çünkü temiz bir terasa kurmuştum, içinde de bir kere yattık. mağdur olan benim . Bir daha da sizin sitenizi herkese anlatacağım için kaybeden siz oldunuz.

  • Ucuzsepet.com Temsilcisi05 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı Ucuzsepet.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmışi, iade etmek istediğiniz ürünün kullanılmış ve deforme olmuş bir şekilde tarafımıza gönderildiği tespit edilmiş, bu yüzden de değişim sağlanamamıştır. Ürünü iade edebilmeniz için orjinal ambalajında, tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleri ile birlikte eksiksiz, kullanılmamış, fiziksel açıdan hasar görmemiş ve satın aldığınız durumda olmalıdır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, UcuzSepet.com Takımı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön