05 Nisan 2016

Ucuzbudur.com Çok İlgisizler!

Tüketici haklarına şikayet ettiğim PS3 674 TL değerinde. Tüketici Hakem Heyeti kararı ile ürünün iadesine karar verildi. Ürünü gönderdim ve iade için hesap numarası istediler. Ben de hesap numarasını verdim 05.04.2016 tarihinde fakat çok ilgisizler, oradan oraya atıyorlar. Saygısız bir firma olduğunu zaten şikayetlerden anlamışsınızdır. Beni teknik servisinden aradılar ve neden iade ettiklerini sordular, ben de söyledim ve saygısız bir şekilde kelimeler sarf etti. Ben konuşurken yüzüme telefonu kapattılar. Yarın itibari ile icraya vereceğim ve bu firmayı insanları kandırdıkları için Gümrük ve Ticaret Bakanlığı ve Tüketici Bilgi Sistemine şikayette bulundum.

Sercan 551 Okunma

Cevaplar

 • Sercan09 Haziran 2016

  Dava masraflarını yatırmadığınız dava mı?

 • Ucuzbudur.com Temsilcisi02 Haziran 2016

  Değerli Müşterimiz, Siparişlerimizin %95 i başarılı ve müşterilerimiz memnun şekilde sonuçlanmıştır. İade konusunda karşılıklı bir problem yaşandığından dolayı maalesef sizi memnun edemedik. Konu mahkemeye intikal etmiş ve sonuçlanmıştır. Saygılar, Ucuzbudur.com Müşteri Destek Ekibi 444 4 389 - Dahili 16 Direk iletişim için : http://www.ucuzbudur.com/page.php?act=iletisim

 • Sercan24 Mayıs 2016

  Ben icraya verdim, işlemler gayet kolaydı yapabilirsiniz. İcraya konacak olan varsa arabaları eğer yoksa dükkanında mallar, size kalmış bir şey. Bilgi almak için bulunduğunuz şehirdeki icra müdürlüğünden bilgi alabilirsiniz.

 • Sercan19 Mayıs 2016

  Bu firma usulsüzce ürün satmakta. Şikayette bulunun. Benim gibi icraa ya verin.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön