Ucuzbudur.com Çok İlgisizler!

Sercan K. |

Tüketici haklarına şikayet ettiğim PS3 674 TL değerinde. Tüketici Hakem Heyeti kararı ile ürünün iadesine karar verildi. Ürünü gönderdim ve iade için hesap numarası istediler. Ben de hesap numarasını verdim 05.04.2016 tarihinde fakat çok ilgisizler, oradan oraya atıyorlar. Saygısız bir firma olduğunu zaten şikayetlerden anlamışsınızdır. Beni teknik servisinden aradılar ve neden iade ettiklerini sordular, ben de söyledim ve saygısız bir şekilde kelimeler sarf etti. Ben konuşurken yüzüme telefonu kapattılar. Yarın itibari ile icraya vereceğim ve bu firmayı insanları kandırdıkları için Gümrük ve Ticaret Bakanlığı ve Tüketici Bilgi Sistemine şikayette bulundum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sercan K.
  09 Haziran
  14:12

  Dava masraflarını yatırmadığınız dava mı?

 • 02 Haziran
  13:52

  Değerli Müşterimiz,
  Siparişlerimizin %95 i başarılı ve müşterilerimiz memnun şekilde sonuçlanmıştır. İade konusunda karşılıklı bir problem yaşandığından dolayı maalesef sizi memnun edemedik. Konu mahkemeye intikal etmiş ve sonuçlanmıştır.
  Saygılar,

  Ucuzbudur.com
  Müşteri Destek Ekibi
  444 4 389 - Dahili 16

  Direk iletişim için : http://www.ucuzbudur.com/page.php?act=iletisim

 • Sercan K.
  24 Mayıs
  00:16

  Ben icraya verdim, işlemler gayet kolaydı yapabilirsiniz. İcraya konacak olan varsa arabaları eğer yoksa dükkanında mallar, size kalmış bir şey. Bilgi almak için bulunduğunuz şehirdeki icra müdürlüğünden bilgi alabilirsiniz.

 • Sercan K.
  19 Mayıs
  15:27

  Bu firma usulsüzce ürün satmakta. Şikayette bulunun. Benim gibi icraa ya verin.