13 Nisan 2013 #1740155

Ucuzagetirdik.com Kuş Kovucu İşini Yapmıyor!

Balkonumda bulunan klima dış ünitesine kargalar yuva yapıyordu bunun için altunal şirketinden bir adet ultrasonik kuş kovucu aldım. ve kullanmaya başladım. kargalar hız kesmeden yuva yapmaya devam etti. firma ile görüştüm bir hafta sonra etki yapmaya başlayacağını söyledi.


Bende 3 hafta bekledim ve hiç bir etkisini görmeyince firmaya sorunumu ilettim. cihazı yanlış kurduğumu söylediler daha sonra balkon fotoğrafımı gönderdim ve onların tesbit ettiği yere kurdum yine sonuç alamadım cihaz görev yapmadığı için iade etmek istiyorum.

Abdullah 1.570 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah18 Nisan 2013

    Firmadan hiç mail almadım sürekli ben gönderdim. Telefon görüşmelerini ise ben açtım ve ücretini ben ödedim. Cihaz kurulumunu ise kendilerinin belirttiği gibi yaptım. halen kuşlar klima dış ünitesine yuva yaparak zarar vermektedir. (Bu tip dış cihazlar belli bir süre geçtikten sonra tam etkisini göstermeye başlar bu kural hem ürünün yurtdışı sitesinde, bizim web sitemizde ve kullanma kılavuzunda açıkça yazmaktadır.) denilmektedir. Oysa sitede CİHAZ KURULDUKTAN İTİBAREN ETKİSİNİ GÖSTERMEKTEDİR deniyor. Kısacası cihaz halen kuruludur ve asla görev yapmamaktadır. Bu yüzden ayıplı mal statüsündeki bu cihazı ben iade etmek istiyorum bu da benim doğal hakkım olması gerekir. Saygılarımla..

  • Ucuzagetirdik.com Temsilcisi17 Nisan 2013

    "Sayın müşterimize, gereken tüm ilgi alaka gösterilmiştir.Sorun ile ilgili dakikalarca telefonda konuşulmuş ve maileşilmiştir.Sorun cihazda değil cihazın kullanım şeklinin yanlışlığındadır.Bu kendilerine anlatılmasına rağmen cihazı yanlış konumlandırmıştır.Bu tip dış cihazlar belli bir süre geçtikten sonra tam etkisini göstermeye başlar bu kural hem ürünün yurtdışı sitesinde, bizim web sitemizde ve kullanma kılavuzunda açıkça yazmaktadır. Maalesef müşteriler cihazın kurar kurmaz hiçbir kuş gelmemesini, hemen sorunlarının bitmesini istemektedirlr.Böyle bir cihaz dünya üzerinde üretilmemiştir.Şirketimiz ithalatçı olup tüm yurtdşı fuarları ve yeni ürünleri takip etmektedir.Böyle bir cihaz maalesef yoktur.Çünkü kuşlara cihazlarımız zarar vermez, sadece bu bölgeden belli süre sonra gelmemelerini sağlar.Şirketimiz 7 yıldır bu kovucu ürünleri satmasına rağmen şikayetvar.com adresinde 4-5 şikayeti bulunmaktadır.Bunlarda maalesef müşteri kullanım hatası veya ard niyetlerinden kaynaklanan şikayetlerdir.Binlerce satılan ürünlerden bu kadar az şikayet almamız zaten nasıl bir firma olduğumuzun kanıtıdır.Bizler devamlı sorun çözme odaklı ve ilgili bir firmayız.Teşekkür ederiz."

  • Abdullah17 Nisan 2013

    Ticaret kandırma, aldatma olmamalı. Yapılan ticarette alışverişin iki tarafı da mutlu olmalı ama şikayet varı incelediğimizde ticaret algılamasının hiç de böyle olmadığı açıkça görülüyor. Tek kelimeyle YAZIK..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön