31 Ağustos 2015

Ücretsiz Denilen Turkcell Müzik Paketinden Para Aldılar, Faturada Haberim Oldu.

İlk ay ücretsiz olarak verilen Turkcell müzik paketi iptal mesajı göndermeme rağmen kendiliğinden tekrar yenilerek 5 lira faturama yansıtıldı. İlk gün haricinde bir daha kullanmadığım paketi iptal ettirmek istediğimde bu ay geçti artık vereceksiniz parasını dediler. Turkcell her fırsatta yanıltma amacı güden, bedava dediğinden üste para alan bir GSM şirketi olduğunu tekrar kanıtladı. En kısa zamanda başka bir operatöre geçeceğim.

Hüseyin 192 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi01 Eylül 2015

    Müşterimiz ile 01.09.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Turkcell Müzik hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi31 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön