11 Eylül 2013

Üçler Süpermarket İnsert ile Kasa Fiyatları Farklı!

Üçler Süpermarke açıldığından beri Gayrettepe mağazasından alışveriş yapıyoruz ailece. Özellikle yaz başından beri ya haftalık broşürlerinde yazan ürün ellerinde olmuyor daha kampanyanın ilk günü olsa da yada basılı olan fiyat mutlaka kasada yazılan fiyattan düşük oluyor.

Son bir ay içinde sosis, ufak boy tencere (insert fiyatı 4.99 kasa fiyatı 6.99) ve bulaşık makinesi temizleyici ( insert fiyatı ile kasa arasında bu defa 10 TL. civarında fark vardı) fiyatları hep eksik yazılıp, fazla tahsil ediliyor kasalarda.

Bu işlerle ilgilenip müşteri memnuniyetini sağlayacak bir yetkili ortalarda olmamalı ki durumu kasadakilere söyleyince sadece yanlış yazılmış o fiyatlar gibi kolaycı bir cevap alıyoruz.

Şebnem 643 Okunma

Cevaplar

  • Üçler Süpermarket Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle bizimle iletişime geçtiğiniz için çok teşekkür ederiz. Üçler, 1974 yılından beri müşterilerine hizmet veren bir firmadır. Müşterilerimizin memnuniyeti bizler için çok önemlidir. Raf fiyatları ile kasada geçen fiyatlar arasında farklılık olması kesinlikle kasten yapılmış bir durum değildir. 40 yıllık bir şirket olarak, böyle bir durumdan kazanç sağlamak gibi bir amacımız asla olamaz. İndirim kataloğumuzun bilgi bölümünde de yer aldığı gibi, zaman zaman katalogda tipografik hatalar yapılabiliyor. Böyle durumlarda, yanlışlık fark edilir edilmez, düzeltme yazısı yazılıyor ya da müşterilerimizden fark alınmıyor. Zaman zaman reyoncu arkadaşlarımızın, fiyat değişikliği dönemlerindeki dikkatsizliğinden kaynaklanan, anlık problemler gerçekleşmiş olabilir. Bu konuda çalışma arkadaşlarımıza gereken uyarılar yapılıp, gerekli yaptırımlar uygulanacaktır. İndirim kataloğumuzda yer alan, özellikle kampanyalı ürünlerimiz stoklarla sınırlı oluyor. Bu sebepten fazla talep gören ürünler yoka düşebiliyor. Böyle durumlarda mağaza müdürümüze bilgi verirseniz, kendileri istemiş olduğunuz ürünü başka bir şubemizden tedarik edip, sizlere ulaştırabilirler. Mağazamızda yaşamış olduğunuz durumdan dolayı tekrar özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz. İyi günler dileriz Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön