Üçay Mühendislik Yüksek Fatura, Düşük Isı!

Hakan A. |

2015 yılı içinde üç ay mühendislik firmasına Bosch marka kombi ve termo teknik marka tesisat yaptırdım. Evimize gelen tekniker arkadaş, kombiyi yaptırdığınızda kombide 50 derece ısı ayarı ile evin içi 20 ya da 22 derece olur, fatura olarak da 200 TL gelir. Ve tüm petekleri çalıştırabilirsiniz dedi ve beni ikna etti. Fakat evin içerisi hem 16 dereceyi geçmedi ve fatura da 450 TL geldi.

Firmadan yetkililerle defalarca görüştüm ama hiçbir şekilde bu duruma çare bulamadılar. Ben zaten şu anda çalışmadığım için 200 TL'lik faturanın bile çok olacağını düşünürken 450 TL fatura geldi. İnsanlar kombi yaptırsın diye bu tür gerçek dışı verilen bilgilerden şikayetçiyim!

Etiketler :

İşlevsel Problemler Kusurlu - Ayıplı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Şubat
  15:32

  Firmamızca tüketimler hakkında satış esnasında bilgi verilmemektedir.Çünkü tüketimler müşteri tarafından gerçekleştirildiği için kaç derecede ve ne kadar kullanacağı tespit edilemeyeceği için bilgi paylaşımı yapılması söz konusu olamaz.olamaz. Tüketimizin sizin kullanımınıza göre faturalandırılmaktadır.Tasarruflu kullanımlar için kombi üretici firmaları ile irtibata geçip bilgi alabilir siniz.

  ÜÇAY MÜHENDİSLİK
  MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  444 82 29
  www.ucay.com.tr

 • 17 Şubat
  11:18

  Müşterimizin talebi değerlendirilmeye alınmıştır.

  ÜÇAY MÜHENDİSLİK
  MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  444 82 29
  www.ucay.com.tr