20 Kasım 2014

Üçay Mühendislik Doğalgaz Montajı Sorunlu.

3 ay mühendislik Adana şubesi ile doğalgaz montajı için görüştüm ve keşif için randevu aldım firmanın mühendisi gelerek bir keşif listesi ve maliyet çıkardı, çıkartılan maliyet üzerinde anlaştık ve doğalgaz montajını yaptılar ve paralarını alarak gittiler, tabii giderken tüm işlemin tamamlandığını artık doğalgaz kullanımına başlamak için izin işlemlerini başlamamı söylediler.

Fakat kontrol için gelen doğalgaz yetkilileri havalandırma için ayrılan bölümü uygun görmedi ve yapılan montajı onaylamadı, bunun üzerine durumu Üçay Mühendislik şirketine bildirdim ama bana kusura bakmayın gözümüzden kaçmış dediler ve hatalarını düzeltmediler. 300 TL daha harcayarak başka bir şirkete hatayı düzelttirdim.

Burak 1.997 Okunma

Cevaplar

  • Burak 10 Ocak 2015

    Sevgili arkadaşlar Üçay Mühendislik ile imzalayacağınız sözleşmeyi bir avukat vasıtasıyla inceleyin yoksa laf kalabalığı yapıp üç kağıda getiriyorlar insanı şahsım dahil olmak üzere bir çok insan bu durumdan mağdur. Bu şirketle ilgili şikayetleri mutlaka form sitelerinden okuyun. Kimse kolay para kazanmıyor.

  • Üçay Mühendislik Temsilcisi10 Ocak 2015

    Müşterimiz ile yapılan taahhüt sözleşmemizdeki '' havalandırma ve gaz işlemleri müşteriye aittir '' 7.maddesi gereği şubemizce menfez açımı işlemi yapılmamaktadır. ÜÇAY MÜHENDİSLİK MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 82 29 www.ucay.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön