Üçay Mühendislik Doğalgaz Montajı Sorunlu.

Burak Ş. |

3 ay mühendislik Adana şubesi ile doğalgaz montajı için görüştüm ve keşif için randevu aldım firmanın mühendisi gelerek bir keşif listesi ve maliyet çıkardı, çıkartılan maliyet üzerinde anlaştık ve doğalgaz montajını yaptılar ve paralarını alarak gittiler, tabii giderken tüm işlemin tamamlandığını artık doğalgaz kullanımına başlamak için izin işlemlerini başlamamı söylediler.

Fakat kontrol için gelen doğalgaz yetkilileri havalandırma için ayrılan bölümü uygun görmedi ve yapılan montajı onaylamadı, bunun üzerine durumu Üçay Mühendislik şirketine bildirdim ama bana kusura bakmayın gözümüzden kaçmış dediler ve hatalarını düzeltmediler. 300 TL daha harcayarak başka bir şirkete hatayı düzelttirdim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kurulum-Montaj Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak Ş.
  10 Ocak
  17:23

  Sevgili arkadaşlar Üçay Mühendislik ile imzalayacağınız sözleşmeyi bir avukat vasıtasıyla inceleyin yoksa laf kalabalığı yapıp üç kağıda getiriyorlar insanı şahsım dahil olmak üzere bir çok insan bu durumdan mağdur. Bu şirketle ilgili şikayetleri mutlaka form sitelerinden okuyun. Kimse kolay para kazanmıyor.

 • 10 Ocak
  14:57

  Müşterimiz ile yapılan taahhüt sözleşmemizdeki '' havalandırma ve gaz işlemleri müşteriye aittir '' 7.maddesi gereği şubemizce menfez açımı işlemi yapılmamaktadır.

  ÜÇAY MÜHENDİSLİK
  MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  444 82 29
  www.ucay.com.tr