Üçay Mühendislik Bilgisiz Personel ve Hatalı Tesisat Kurulumu!

Cumhur Ö. |

Keşif için gelen satışcı arkadaş keşfi odanın kapısından bakarak abi buraya bir tane 1,20 petek koyalım yeter şeklinde esnaf ağzıyla yaptığı için, aynı zamanda bizim evin çatı katı olması yönündeki uyarılarımızı dikkate almadan hareket etmesi sonucu şuan kesinlikle ısınamıyoruz. Kombiye ve oda termostatına yüklenip dereceyi arttırıyoruz fakat faturamız kabardığı gibi evdeki ısınma kalitesi yine yükselmiyor. Firmayı arıyorum isterseniz petek ekleyim deyip 500-600 lira ek maliyet çıkartıyorlar. Yaptıkları işten hiç memnun kalmadım.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Ocak
  12:52

  Müşterimizin dairesinde keşif yapılarak ihtiyaçları doğrultusunda gerekli ürünler verilmiş olup müşterimizin de onayıyla sözleşme yapılmıştır. Dairede keşif yapılmasının amacı dairenin ihtiyaçları doğrultusunda ürün satışı yapmaktır. İhtiyaç fazlası ürün satışı gerçekleştirip müşterilerimizi zor durumda bırakmak istememekteyiz. Bu yüzden birebir keşif yapıp inceleyerek satış işlemini gerçekleştirmekteyiz.
  Isınmama durumuna etken olarak binanın dış cephe sistemleri ve dairenin pencere sistemleri de göz önünde bulundurulmalıdır.

  ÜÇAY MÜHENDİSLİK
  MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  444 82 29
  www.ucay.com.tr