Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Tzu Chi İyilik Vakfı Tzu İyilik Vakfı

profile
23 Nisan
892

Gaziantep/İslahiye'de oturuyorum. Depremzedeyim. Evliyim ve bir kızım var, 2 yaşında. İlçenin hemen hemen herkese verilen BİM kartı bize ve aileme verilmedi. İmkan varsa BİM kartı verilme konusunda yardımcı olursanız sevinirim. 0505*****17 Şimdiden teşekkürler.

Tzu Chi İyilik Vakfı Logo
14 Haziran 12:55

Sevgili kardeşlerim, Tzu Chi Vakfı'nın 6 Şubat'taki Türkiye depremi için acil yardım planı Mart ayı sonunda resmen sona erdi. Yaklaşık 50 günde toplam 38.926 haneye yardımda bulunduk. Toplam 187.581 kişi yararlandı.

Ahmet
14 Haziran 13:12

Tzu Chi İyilik Vakfı çok sağ olun yardımlarınız için almayan ailelere de tekrar verilmesi konusunda bir yardım yaparsanız seviniriz içimiz buruk komşum alırken bizim almamanız

Benzer Şikayetler

Tzu Chi İyilik Vakfı Yardım Etmemeleri İletişime Geçilememesi

profile
08 Haziran
172

Bende depremden etkilendim verilen hediye kartından bende istiyorum Şanlıurfa'da yaşıyorum 2 çocuğum var eşim yok kardeşlerim de hem yetim hem öksüz onlara da ben bakıyorum sizinle iletişim kuramıyoruz bir türlü telefonlara cevap vermiyorsunuz. Defalarca Instagram dan yazdım. Dönüş yapmadınız

Tzu Chi İyilik Vakfı BİM Kartı Vermediler Verdik Diyorlar

profile
10 Mayıs
4

Ben de depremzedeyim Hatay Kırıkhan ilçesinde çadırda kalıyoruz yardım edin lütfen 7 kişiyiz aile ile kalıyorum sosyal yardım da aldın diyorlar almadım ben yardım edin lütfen BİM kartı almak istiyorum depremzedeyim Hatay Kırıkhan ilçesinde çadırda kalıyoruz yardım edin lütfen.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 72 sa
Benzer Şikayet Yaz