Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Tzu Chi İyilik Vakfı Tzu Chi BİM Yardım Kartı İstiyorum

profile
15 Nisan
38

Depremzedeyim; Nurdağı'nda hemen hemen her aileye verilen BİM Yardım kartı bize verilmedi. Bizde ihtiyaç sahibiyiz evimiz ağır hasarlı her türlü yardıma ihtiyacımız var evde çalışan kimse yok gıda ihtiyacımızı karşılayabilmek için BİM kartı talep ediyorum. SMS olarak yazdım. Merhaba Gaziantep-Nurdağı'nda ikamet etmekteyim. Depremden zarar gördük 4 kişilik bir aileyiz evin içinde çalışan yok maddi olarak kötü durumdayız BİM alışveriş kartı talep ediyorum. Lütfen duyun sesimizi SMS ile 0534*****54 numaralı numaraya talep oluşturdum ama numara kullanılmamakta ilgilenin sesimi buradan duyurmak istedim.

Henüz cevap vermedi
Ortalama Cevaplama Süresi 72 sa

Benzer Şikayetler

Tzu Chi İyilik Vakfı Yardım Etmemeleri İletişime Geçilememesi

profile
08 Haziran
172

Bende depremden etkilendim verilen hediye kartından bende istiyorum Şanlıurfa'da yaşıyorum 2 çocuğum var eşim yok kardeşlerim de hem yetim hem öksüz onlara da ben bakıyorum sizinle iletişim kuramıyoruz bir türlü telefonlara cevap vermiyorsunuz. Defalarca Instagram dan yazdım. Dönüş yapmadınız

Tzu Chi İyilik Vakfı BİM Kartı Vermediler Verdik Diyorlar

profile
10 Mayıs
4

Ben de depremzedeyim Hatay Kırıkhan ilçesinde çadırda kalıyoruz yardım edin lütfen 7 kişiyiz aile ile kalıyorum sosyal yardım da aldın diyorlar almadım ben yardım edin lütfen BİM kartı almak istiyorum depremzedeyim Hatay Kırıkhan ilçesinde çadırda kalıyoruz yardım edin lütfen.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Henüz cevap vermedi
Ortalama Cevaplama Süresi 72 sa
Benzer Şikayet Yaz