03 Mayıs 2014

Twist'ten Aldığım Kaban Tüylendi.

Kışın aldığım, belki iki ay giydiğim kabanım aşırı derecede tüylendi ve topak topak oldu. İndirimde aldığım için 260 tl ödediğim fakat asıl fiyatı YARIM BİN TL olan kabanı kalitesiyle alakasız bir durumda olduğu için Ankara Gordion Twist mağazasına geri götürdüm. Merkeze yollanan kaban kullanıcı hatası olduğu için geri dönmüş. Kullanıcı hatası?

Afedersiniz ama kullanıcı hatası olmaması için kabanı hiç kullanmamam gerekiyordu sanırım. Eğer bu kadar para veriyorsak kalitesizliği karşılığında da bir şeyler yapılmak zorunda. Kullanıcı olarak emin olun kabanı giyip halıda yuvarlanmadım. Dolayısıyla bu sizin ürününüzün hatası. Bu işin peşini bırakmayacağımı bilmenizi isterim.

Elif 399 Okunma

Cevaplar

  • Twist Temsilcisi05 Mayıs 2014

    Elif Hanım Merhaba Ürününüz merkezimizde uzmanlarımız tarafından incelenmiştir. Yapılan inceleme sonucunda ürünün kumaşında herhangi bir hata olmadığı kullanım şartlarına bağlı deformasyonlar sonucunda gerçekleştiği ve kumaşın ham maddesi gereği de sürtünmeye ve kullanım şartlarına bağlı olarak tüylenme olabileceği sonucuna varılmıştır. Ürünümüzde üretim ayıbı teşkil edebilecek bir hatanın ve kalitemizden kaynaklı herhangi bir sorun olmadığı için değişimi veya iadesi mümkün değildir. Saygılarımızla TWİST

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön