11 Eylül
Yorum Yap
#10889843

Twist Ürünün Arkasında Durmaması!

Twist’ten almış olduğum gömlek 2-3 kez giyinmeme ve yıkanmasına rağmen rengi soldu ki 30 derecenin üzerinde yıkamıyorum ve kısa programda yıkarım her zaman.


2 kez genel merkeze gitmesine rağmen üründe nasıl bir izlenimle karar verildiğini anlamadığım şekilde benden kaynaklı bir hata olduğuna karar verilmiş.


Twist’ten sürekli alışveriş yapan biri olarak bundan sonrasında ürününün arkasında durmayan bir firma olmanız sebebiyle asla alışveriş yapmayacağımı bildirmek isterim.

Gamze 321 Okunma

Cevaplar

  • Twist Temsilcisi19 Eylül

    Mağazalarımızdan, satın alma işleminin yapıldığı sırada ürünlerin kontrol edilmesini önermekteyiz. Özellikle hassas kullanım gerektiren ürünlerde çok daha fazla özen gerekmektedir. Şirket politikamız gereği giyilmemiş yada tadilat görmemiş (abiye ürünler dışında) ürünlerde 45 gün içerisinde iade ve değişim hakkınız bulunmaktadır. Bunun dışında oluşabilecek durumlarda ürünleri inceleme birimine yönlendirmek durumundayız. İnceleme biriminde uzmanlarımız tarafından yapılan değerlendirme neticesinde ürününüzle ilgili tadilat işlemi Değişim veya iade işlemi yapılamamaktadır. Saygılarımızla,

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler