22 Mart 2013 #1700883

Twist Memnuniyetsizlik!

Müşteri memnuniyeti diye bir şey vardır insan aldığı ürünü beğenerek almıştır fiyatı çok yüksekse kalitede iyidir diye düşünmüştür ama daha ilk giymede bolarma tülerme gibi şikayetlerle mağazanıza gidildiğinde yetkililer incelemeye yollayalım deyip ürünü temizletip iade ediyorlarsa ve değişimi iade süresini geçmediği halde faturamla istediğimde kabul etmiyorlarsa ben bu mağazadan giyinmem paramla rezil olmam.


Hatta kimselere de tavsiye etmem müşteri memnuniyeti bence önde gelmeli kalite zaten var yoksa o kadar paraları saymayız lütfen şikayetleri tekrar gözden geçirin ben bu kazaktan vazgeçtim ama benden sonrada gelen şikayetler için müşterilerinizi üzmeyin ürünlerinizi severek giysinler.

Mürvet 88 Okunma

Cevaplar

  • Twist Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sayın Mürvet Günaydın A. ; Ürününüz merkezimizde bulunan kalite yetkililerimiz tarafından incelenmiştir. Ürünlerimiz üretim ve satış aşamalarında çeşitli kalite kontrol incelemelerinden geçmektedir. Yapılan inceleme sonucunda üründe üretim ayıbı teşkil edebilecek bir hatanın olmadığı sonucuna varılmıştır. Triko ve kazaklarda kullanım şartlarına ve ham maddelerine bağlı olarak deforme olabilmekte ilk gün ki formunu koruyamamaktadır. Ürününüz de standartların dışında bir esneme ve tüylenme oluşmamıştır. Bu nedenle kalitemizden kaynaklı bir sorun olmadığı için iade yada değişimi mümkün değildir. Saygılarımızla İPEKYOL

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön