Twist Ürününün Arkasında Durmuyor.

Mine O. |

Geçen yaz sezonunun sonunda indirimde alıpta bu yaz kullanabildiğim ayakkabının altı tamamen açıldı ve üzerindeki metal aksesuarda yırtılma meydana geldi. Ürünü sürekli alışveriş yaptığımdan dolayı beni de iyi tanıyan Twist şubesine götürdüm. Yeterince ilgi gösterip Mine Hanım. Hemen incelemeye gönderelim dediler.

Ben ürünü çok beğenerek aldığımı tamiri mümkünse tamirinin yapılmasını, değilse de iade alınmasını kendilerine söyledim. İade yazısında "tamamen kullanıcı hatası" geri bildirimini aldım. Bu kez kendim müşteri hizmetlerini aradım ürünü tekrar göndermemi, yanlışı düzelteceklerini söylediler bunun üzerine ürünü tekrar gönderdim. Benimle dalga geçer gibi tekrar aynı gerekçeyle geri gönderdiler.

Etiketler :

Bayi Kusurlu - Defolu Ürün Satışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mine O.
  17 Ekim
  06:26

  En kısa sürede bilgilendiriliyor olacaksınız ifadesine ve de benden istenilen bilgileri iletmeme rağmen henüz bana ulaşan herhangi bir açıklama yok.

 • Mine O.
  16 Eylül
  13:39

  Fatura Ismi:Mine Özcelik
  Mağaza: Denizli Forum Çamlık Twist

 • 09 Eylül
  18:29

  Mine Hanım Merhaba

  Ürünlerinizin faturasında yer alan isim/soyisim bilgisi ve ürünleri hangi mağaza üzerinden incelemeye gönderdiğinize dair gerekli bilgileri iletmeniz halinde en kısa süre içinde bilgilendiriliyor olacaksınız.

  Saygılarımızla
  Twist Müşteri Hizmetleri

 • Mine O.
  08 Eylül
  11:18

  Kesinlikle ürünlerinin arkasında durmuyorlar. Benim size tavsiyem kesinlikle Twist en ayakkabi almayın; alirsanizda ayağınıza giyip adım falan atmaya çalışmayın sadece ayakkabi dolabiniza koyup ne kadar güzel, şık bir ayakkabı deyip karşıdan seyredin.