Twist Ürün İade!

Ahu Ö. |

03.06.15 tarihinde Twist Metrocity mağazasından aldığım 4 üründen 2'sini Twist Cevahir şubeden değişim yapmak istedim. Ancak personel bana ancak aynı mağazadan değişim yapabileceğimi son derece üslubu ve anlatımı bozuk şekilde ifade etti. Merkezi arayacağımı belirttiğimde 'deneyeyim bir' diyerek kendince bir şeyler yaptı ve olmadığını belirtti.

Ayrıca yine aynı şahıs mağaza içerisinde cep telefonu ile kendi şahsi görüşmelerini yaparken yine üslubu bozuk konuşarak bunu fark eden müşterilerin rahatsız olmasına sebebiyet vermiştir. Merkeze şikayet bildirisi attım ancak hala geri dönüş alamadım. Aynı mağazadan ürün değişimi diye birşey mi kaldı zincir mağazalarda? Eğitimsiz, kaba personel.

Etiketler :

Bayi Personel Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahu Ö.
  26 Haziran
  15:21

  Hala ve haaala arayan, dinleyen olmadı, elemanlar hem bilgisiz olsun mağazacılık konusunda hem de şahsi telefonları ile mağaza içerisinde argo (küfür) içerikli konuşsunlar, tüm müşteriler dinlesin ama bir yetkili de dönüp bizi dinleyip anlamaya çalışmasın. Bravooo

 • Ahu Ö.
  12 Haziran
  13:27

  Hala firma tarafından aranmadım, dinlenmedim... Çok üzücü...

 • 10 Haziran
  13:18

  Ahu Hanım Merhaba

  Geri bildiriminiz ve markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Mağazamızda yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. Geri bildiriminiz değerlendirmeye alınıp gerekli incelemeler yapılarak yetkili birimlere aktarılacaktır. Sizi her zaman mağazalarımızda görmekten memnuniyet duyacağız.

  Saygılarımızla,

  Ipekyol Müşteri Hizmetleri