21 Mart 2013

Twist Ücret İadesi Yapmıyor!

Twist mağazasından bir adet kaban aldım.İçerisinde kuru temizleme yapılır yazısı olduğu için ürünü kuru temizlemeye verdim.Kuru temizleme sonrası ürünün deri olan kısımlarında parçalanma meydana geldi.Ürünü mağaza aracılığı ile incelemeye gönderildi.İnceleme sonucu iadesi kabul edildi.Alırken bir kısmını hediye kartı ile bir kısmını kredi kartı ile almıştım.

Ürün iadesini ancak aldığım şekilde yapabileceklerini belirtip.Hediye kartı ile ödediğim kısmı hediye kartı olarak aldım.Fakat kredi kartı ile aldığım bölümünü 1,5 aydır alamıyorum.Kendileri ile sürekli olarak durumu paylaşıyorum.Bugün kesin sonucu döneceğiz ilgileniyoruz takip ediyoruz şeklinde cevaplar alıyorum fakat paramı alamadım.

Özlem 145 Okunma

Cevaplar

  • Twist Temsilcisi02 Nisan 2013

    Merhaba Sayın Özlem Erdoğan'la görüşülerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla İPEKYOL

  • Özlem 23 Mart 2013

    Ürünü mağazaya 06.02.2013 tarihinde verdim.1 hafta sonra ürün iadesi kabul edildi şeklinde mağazaya gittiğimde öğrendim.Her gün mağaza yetkilileri ile konuşuyorum durum ile ilgili.En son söylenen merkezde bu konu ile ilgilenen kişinin yıllık izine ayrıldığı yerine yetkılı olan kişinin konu ile ilgili bilgisinin olmadığı ve sürecin yeniden başladığı şeklinde. 22.03.2013 tarihinde son görüşmemizde aldığım cevap bankaya işlemin açıldığı kendilerinin elinde olmadığı tamamen banka işleyişi kaynaklı olduğu belirtilmekte. Ürün iadesi için gittiğimde kendilerine şöyle söylemiştim.İade gercekleşmezse ilerleyen günlerde bana "biz iş emrini verdik banka halledecek" şeklinde dönmezsiniz umuyorum demiştim.Mağaza yetkilileri "Olur mu öyle şey biz kurumsal bir markayız biz arkasındayız şeklinde cevap vermişlerdi. Şonuç olarak hala paramı almış değilim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön