Twist Profesyonellik Nerede?

Yasemin B. |

Bugün Twist'ten ilk ve son olarak aldığım çanta hakkındaki sorunumu yazmak istiyorum. Gerçi birçok kişiden benzer sorunlar duyduğum için Twist'e bu talepte bulunurken sonuç alamayacağımı az çok tahmin ediyordum. İndirimde aldığım çantayı ilk kullanımda - ki bir çantayı yolda giderken en fazla yarım saat-1 saattir üzerimizde taşıdığımız süre - hemen 1 hafta içerisinde, incelenmesi için mağazaya gönderdiğimde yaklaşık 20 gün sonra olumsuz haberi aldım birkaç gün önce. Tek kullanımda çantanın yüzeyine nasıl sürtmüş olabilirim ki soyulsun değil mi? Ama isim yapmış bir firma diyorsunuz sonuç; hüsran.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasemin B.
  24 Kasım
  01:33

  Ciddi misiniz ya? İlk kullanışta yarım saat kola takılarak kullanılan bir ürünün hatası üretimde değil yani öyle mi :) Peki incelemeye gönderdim 3 hafta elinizde kaldı daha da deforme olarak gelmiş bunun da mı sebebi benim? Boşversenize zaten kimden duyduysam aynı muamele. Satana kadar politikası..

 • 16 Ekim
  18:20

  Yasemin Hanım Merhaba

  Ürün merkezimizde bulunan kalite yetkililerimiz tarafından incelenmiştir. Ürünlerimiz üretim ve satış aşamalarında çeşitli kalite kontrol incelemelerinden geçmektedir. Yapılan inceleme sonucunda üründe üretim ayıbı teşkil edebilecek bir hatanın olmadığı sonucuna varılmıştır. Üründe oluşan deformasyonun kullanıma bağlı olarak gerçekleşebileceği tespit edilmiştir.
  Üretimimizden kaynaklı bir kalite hatası olmaması nedeniyle ürünün değişimi veya iadesi mümkün değildir.

  Saygılarımızla
  Twist Müşteri Hizmetleri