18 Mart 2014

Twist Kullanılmış Ürün Sattı.

Twist'ten almış olduğum ürünü mağaza dışında 2. kez evde denememiş olmama rağmen değişim için geri götürdüğümde kumaşının esnediğini koku olduğunu tiftiklendiği gibi bir çok sebep sunarak hatta teste gönderip uzun süre giyildiğini belirtiler.

Yeni sezon ve 10 gün sonra götürülen bir ürünün uzun süre nasıl giyilmiş olduğunu anlayamadım.2. kez bile denenmemiş bir ürün bu kadar kötü halde satılıyor ise bir daha nasıl ürünleri alınır bilemiyorum. Kalite olarakta sürekli sorunlar çıkıyor, geçen sene kalite ile ilgili de kendilerine mail atmıştım ama şimdi denenmemiş etiketli ürüne tüm kalite sorunlarını kendileri söylemiş oldular.

Özden 485 Okunma

Cevaplar

  • Özden21 Mart 2014

    ürünün kullanılmış sonucu verecek hale getirilecek dereceye getirilip satılmış olması çok önemli bir durum. Twist benim ve çevremin gözünde artık güvenilmez ve asla alışveriş yapılamayacak bir yerdir.

  • Özden21 Mart 2014

    konu da bu zaten ,nasıl bir ürün sattıysanız ya da nasıl o hale geldiyse . mağazanız dışında denenmemiş ürünün sonucu bu çıkıyor ise sizden güvenle alışveriş yapılamayacağı kesin

  • Twist Temsilcisi18 Mart 2014

    Özden Hanım Merhaba Ürününüz merkezimizde tekstil uzmanlarımız tarafındna incelenmiştir.Yapılan incelemede ürünün kullanıldığı tespit edilmiş olup iade yada değişim yapılamayacağını iletmek isteriz. Saygılarımızla İPEKYOL

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön