Twist Kullanılmış Ürün Sattı.

Özden Y. |

Twist'ten almış olduğum ürünü mağaza dışında 2. kez evde denememiş olmama rağmen değişim için geri götürdüğümde kumaşının esnediğini koku olduğunu tiftiklendiği gibi bir çok sebep sunarak hatta teste gönderip uzun süre giyildiğini belirtiler.

Yeni sezon ve 10 gün sonra götürülen bir ürünün uzun süre nasıl giyilmiş olduğunu anlayamadım.2. kez bile denenmemiş bir ürün bu kadar kötü halde satılıyor ise bir daha nasıl ürünleri alınır bilemiyorum. Kalite olarakta sürekli sorunlar çıkıyor, geçen sene kalite ile ilgili de kendilerine mail atmıştım ama şimdi denenmemiş etiketli ürüne tüm kalite sorunlarını kendileri söylemiş oldular.

Etiketler :

Bayi Kusurlu - Defolu Ürün Satışı Firma Personel Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özden Y.
  21 Mart
  10:58

  ürünün kullanılmış sonucu verecek hale getirilecek dereceye getirilip satılmış olması çok önemli bir durum. Twist benim ve çevremin gözünde artık güvenilmez ve asla alışveriş yapılamayacak bir yerdir.

 • Özden Y.
  21 Mart
  10:54

  konu da bu zaten ,nasıl bir ürün sattıysanız ya da nasıl o hale geldiyse . mağazanız dışında denenmemiş ürünün sonucu bu çıkıyor ise sizden güvenle alışveriş yapılamayacağı kesin

 • 18 Mart
  18:42

  Özden Hanım Merhaba
  Ürününüz merkezimizde tekstil uzmanlarımız tarafındna incelenmiştir.Yapılan incelemede ürünün kullanıldığı tespit edilmiş olup iade yada değişim yapılamayacağını iletmek isteriz.

  Saygılarımızla
  İPEKYOL