22 Haziran 2013

Twist Gömlekte Tüylenme!

Bir ay önce aldığım renkli gömleği iki veya üç kere giydim. Sonrasında kullanım talimatına şekilde sadece 1 kere yıkamadan evvel önce sırt kısmında tüylenme olduğunu fark ettim. Ön kısımda renklerin karıştığını fark ederek derhal götürdük.

Fabrikaya gönderdiler 15 gün evvel giden ürün bir hafta evvel bana haber verilmeksizin tesadüfen aramam sonrası müşteri hatası olduğu, bir şey yapamayacaklarını belirttiler. 120 TL vererek aldığım gömleği çöp yada bez yapmamı önerdi. Kendisine Twist' i tercih ederek hata yaptığımı ilettim. Bu mu müşteri memnuniyeti.

Begum 105 Okunma

Cevaplar

  • Twist Temsilcisi24 Haziran 2013

    Sayın begüm Hanım ; Ürünlerimiz üretim ve satış aşamalarında çeşitli kalite kontrol incelemelerinden geçmektedir. Ürün merkezimizde bulunan kalite yetkililerimiz tarafından incelenmiştir. Yapılan incelemeler sonucunda üründe üretim ayıbı teşkil edebilecek bir hatanın olmadığı,iç yıkama talimatında makine'de 30 derece hassas yıkama uyarısı bulunduğu ve ürün elde yıkandığı için kalitemizden kaynaklanan bir problem bulunmamaktadır.İade ve değişimin yapılamayacağını iletmek isteriz. Saygılarımızla İPEKYOL

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön