14 Ağustos 2014

Twist Değişimi Red Etti.

26 Temmuz Cumartesi günü Eskişehir Espark'taki Twist mağazasından 81 TL değerinde 1 adet ürün satın aldım. Eve gittiğimde bayram için almış olduğum ürünün fazla spor olduğunu düşündüm ve bayramdan hemen sonraki 31 Temmuz Perşembe günü ailemin yaşadığı Konya şehrindeki Kent Plaza içerisindeki Twist mağazasına giderek ürünü değiştirmek istedim.

Mağazada çalışan görevliler ürünün incelenmesi için genel merkeze gönderileceğini söylediler. Üzerinde bütün etiketleri aynen duran ürünün giyilmiş olduğunu iddia ediyorlardı Sonuç olarak ürünüm değiştirilmedi. Konya mağazasında çalışanlar ve gene olarak Twist şirketinin -her neyse- tutumu son derece kabaydı. Şeytan diyor ki laboratuvara gönder!

Songül 530 Okunma

Cevaplar

  • Songül 14 Ağustos 2014

    gören de cevabın resmiliğinden ciddi bir firma sanıcak... komik yaaaa

  • Twist Temsilcisi14 Ağustos 2014

    Songül Hanım Merhaba Mağazalarımızdan satın alma işleminin yapıldığı sırada ürünlerin kontrol edilmesini önermekteyiz. Şirket politikamız gereği giyilmemiş ya da tadilat görmemiş (abiye ürünler dışında) ürünlerde 30 gün içerisinde iade ve değişim hakkınız bulunmaktadır. Bunun dışında oluşabilecek durumlarda ürünleri inceleme birimine yönlendirmek durumundayız. İnceleme biriminde uzmanlarımız tarafından yapılan değerlendirme neticesinde ürününüzle ilgili değişim veya iade işlemi yapılamamaktadır. Saygılarımızla, Ipekyol Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön