Twist Değişim Yapmadılar!

Şule Ö. |

Twist Mağazasından arkadaşım hediye almış. Gömlek çok büyük oldu. Mağazaya değişime gittiğimde değişim süresinin 1 ay olduğunu, 1 ayı geçtiği için değişim yapamayacaklarını söylediler. Merkez ofisi aradığımda da aynı cevabı aldım. Ben hiç bir mağazada böyle birşeyle karşılaşmadım. Bir daha asla alışveriş yapmayacağım. Gömlek için bir çözüm bulmalarını istedim, tadilat yapılsın dedim ama hiç bir şekilde yardımcı olmadılar. Değişim yapmamak için müşteri kaybettiler.

Etiketler :

Model ve Beden Firma Personel Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şule Ö.
  29 Temmuz
  13:43

  tüketici hakları kanununa uygun işlem yapıyor olabilirsiniz fakat bu konuda insiyatif sahibi olmanız da gerekir. ben hediye paketiyle geldim mağazanıza ürün bedeni çok büyük olduğu için değiştirmek istedim. beğeniyle alakalı bir durum değildi. müşteri memnuniyeti, müşteri kaybı gibi değerleri de göz önünde bulundurmanız gerektiğini düşünüyorum. sezonu geçmiş olsa bunu da anlarım. ama şuan değişim yapmamanıza anlam veremiyorum.

 • 27 Temmuz
  12:05

  Sayın Şule Hanım ;

  Ürün değişimi veya iadesi ile ilgili talebiniz hakkında faturanızla birlikte 30 gün içerisinde iade yada değişim hakkınız vardır. Fakat 30 gün geçtiği için iade yada değişim yapılamayacağını belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla
  İPEKYOL