Twist Boya Veren Yelek!

Tuğba Y. |

Bundan 1 ay önce nubuk kumaştan siyah bir yelek satın aldım, sadece 1 gün kullandım ve içine giymiş olduğum beyaz gömlek ve vücudum simsiyah boya oldu. İade için incelemeye giden yelek bir türlü geri gelmedi. Her hafta aradım, Samsun Yeşilyurt AVM Twist çalışanları ürünün henüz ulaşmadığını ulaşır ulaşmaz tarafıma bilgi vereceklerini söylediler.

Bunun üzerine dün mağazaya gittim, tezgahtar kız listeden kontrol etti ve ürünün çok önceden gelmiş olduğunu söyledi, nedense arayıp haber verme ihtiyacı hissetmemişler. Dahası üründe herhangi bir sorun görünmemiş, değişim veya para iadesi söz konusu değil.

Ürünü eline alan 1 saat sonra fark eder zaten ellerine bulaşan simsiyah lekeyi, hayret! Tekrardan kontrol edilmesi için geri gönderdim, Twist ile yaşanan bu ikinci boya verme vakıası... İnşallah olumlu döner yoksa bu olayı tüketici haklarına kadar taşıyacağım.

Etiketler :

Bayi Kusurlu - Defolu Ürün Satışı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Mart
  16:36

  Sayın Tuğba Y. ;

  Şikayetinizi daha detaylı değerlendirebilmemiz için ürünü 2. kez Müşteri Hizmetleri departmanı dikkatine inceleme birimimize göndermeniz gerekmektedir. Ürünleriniz Genel Merkezimizde Kalite Kontrol Uzmanları tarafından tekrar incelenecek olup, 10-15 işgünü içerisinde sonuç ile ilgili bilgilendirilme yapılacaktır.

  Saygılarımızla,

  Twist Müşteri Hizmetleri