26 Ekim 2013

Twigy Ayakkabının Topuğu Deforme Oldu!

17. 10. 2013 tarihinde babet almak için Vialand Twigy'e gittim, acelem olduğu için bir model seçip aldım. Satın aldığımda dükkanlarında elektrik olmadığı için fiş veremediklerini fakat hatırlattığım taktirde yardımcı olacaklarını söylediler. Aldığım ayakkabıyı sadece iki saat giydim. Fakat topuk kısmında deformasyon meydana geldi.

Bu iki saat içinde ayakkabıyı hiçbir yere sürtmedim. Bunun üzerine bir daha giymeden geri götürdüm. İncelenecek dediler. Özellikle aldığım tarihi iletmelerini rica ettim. Az önce önce beni T**** adında biri arayıp gayet kabaca ve suçlayıcı şekilde onay verilmediğini iletti. Ben ayakkabıya hasar verecek bir şey yapmadığımı anlatmaya çalıştıkça daha da laubalileşti.

Zeynep 612 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep 27 Ekim 2013

    Daha önceki şikayetimin devamı olarak, beni arayan bu çalışanınız (Tarık Bey) üstüne üstlük nereye şikayet ederseniz edin deyip telefonu yüzüme kapattı. Çalışan kalitesi böyle olan bir kurumdan ayakkabı kalitesi beklemek de ironik tabii. İki saat giyildikten sonra ağzı burnu yamulan ayakkabılar yapıp sonra da en ufak şeyi müşteri üzerine atmak mı müşteri memnuniyeti? Veya müşterinin suratına telefon kapatmak mı müşteriye verdiğiniz değer? Çok yazık, ilk alışverişimde resmen sınıfta kaldınız. Daha kurumsal ve düzgün bir kurum olduğunuzu düşünmüştüm. Ama görüyorum ki tüm bunlardan çok uzaksınız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön