Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Tv100 Personelin İnsanlarla Nasıl Konuşması Gerektiği Konusu

profile
Ahmet
22 Ağustos 2023
8

Ben bir tv100 izleyicisi olarak programlarınızda sürekli aynı kişilerin bütün programlara çıkarılıp her konuyla ilgili yorum yapmasından şikayetçiyiz. Alanında uzman olan kişileri siyasallaşmamış geniş düşünen kişileri programlarda görmek istiyoruz. Bir de normal haber kanallarınızda magazin haberlerine rastlıyoruz. Magazin haberini magazin haberlerinde yapılması gerekir. Ben bunlarla ilgili şikayetimi Mecidiyeköy'deki ofisinize bildireyim dedim ofisinizde 21/08/2023 tarihi saat 09:30 civarlarında bu numaraları 02122731191/02122733003 aradığımda numaralı telefonlara bakan saygısız kişinin bana verdiği cevap şu:başka derdimiz yok mu bir de seninlemi uğraşacağım kapat şu telefonu bu ne saygısızlıktır. Haber programlarınızda sunduğunuz haberlere ve nerede hangi haber yapılır ben izleyici olarak bunlara dikkat edilmesi gerektiğini düşünüyorum Mecidiyeköy bölgesindeki ofisinizde ismini açıklamayan danışmada telefonlara bakan kişiler hakkında işlem yapılmasını veya insanlarla nasıl konuşulması gerektiğinin öğretilmesi gerekir. Bu yazdığım şikayet dikkate alınırsa sevinirim. Bana 0506*****69 no'dan ulaşabilirsiniz. Cevabınızı en kısa zamanda bekliyorum.

Benzer Şikayetler

1

TV100 Çalışanının Provokatif Davranışları Tartışma Konusu

profile
Seda
5 gün önce
48

TV100 çalışanı S**** B**** inanılmaz provokatif bir insan ve halk arasında ayrımcılık yaratmaya çalışan bir şahsiyet. Kanal hiçbir şekilde aksiyon almıyor ve habercilikte bu şekilde provokatif hareketler kabul edilemez. Kendilerine e-posta da atmama rağmen bu kişiye bir yaptırım uygulanmadı. TV100 d...

TV100 Çalışanının Provokatif Davranışları Tartışma Konusu

Tv100 Sabah Haber Spikeri Hakkında

profile
Murat
2 hafta önce
82

Sabah saat 07:00 civarında haber sunan bayan sunucunun sunumu konusunda şikayetim bulunmaktadır. Söz konusu hanımefendi, haber metnini okurken sanki şiir okuyormuş gibi bir intonasyon kullanıyor. Kesinlikle uyarılmalı ve haberleri normal bir tonlama ile sunmalıdır. Yorum dinlemek bir yana, sadece ha...

1

Tv100 Haberleri Sunum Şekli

profile
Kemal
13 Aralık 2023
217

Spiker K******* D***** haberleri sunamıyor, ses tonu çok değişik, ayrıca sürekli kekeliyor... Art Arda cümle kurarken ses tonları çok uyumsuz... Sunum kalitesi çok düşük. Profesyonel ve cümleleri ile kulağa olumlu etki eden bir sunucu ile çalışmanız daha iyi olur. K******* hanım çok tutuk.

Tv100 Duruşunuz Belli Oldu

profile
Mehmet
27 Ağustos 2023
7

Kanalınızı bu akşama kadar severek izliyordum, fakat bu akşam duruşunuz belli oldu. Duruşunuz adam gibi mi? 20 Haziran salı 22:30 haberlerinizde f**a*** u amma göklere çıkardınız. Kanalınızın duruşu, ortamın duruşu. Ayıptır.

Tv100 Bilgilerim 3. Taraf Uygulamalar Tarafından Paylaşılıyor

profile
Diana
01 Haziran 2023
19

Tv100 adındaki bir haber sitesi yalan içerikli haber paylaşıyor. Üstüne üstlük bu yetmezmiş gibi bilgilerimi 3. Taraf kişiler tarafından paylaşılabilir yapıyor. Bundan şikayetçiyim o sitenin kapanması lazım çerezleri açmak niyeti ile bilgilerim yayıldı. Ben hakkımı helal etmiyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz