Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Tv100 Özge Ulusoy İle Biz Bize Programı Çekimleri Hakkında Şikayetim

profile
Buğra
19 Nisan
130

Tv100 Özge Ulusoy ile biz bize programına katılım yaptık. Anlaştığımız sürenin yarısı kadar çekim yapıldı. Çekim saatinde orada olmamıza rağmen 2 saat geç başlatıldı. Çekimden sonra kaydın bir kopyası tarafımıza verilmedi. Tüm bunlardan şikayetçiyim ve hukuki yollara başvuracağım.

Benzer Şikayetler

Tv100 Duruşunuz Belli Oldu

profile
Mehmet
27 Ağustos
7

Kanalınızı bu akşama kadar severek izliyordum, fakat bu akşam duruşunuz belli oldu. Duruşunuz adam gibi mi? 20 Haziran salı 22:30 haberlerinizde f**a*** u amma göklere çıkardınız. Kanalınızın duruşu, ortamın duruşu. Ayıptır.

Tv100 Personelin İnsanlarla Nasıl Konuşması Gerektiği Konusu

profile
Ahmet
22 Ağustos
8

Ben bir tv100 izleyicisi olarak programlarınızda sürekli aynı kişilerin bütün programlara çıkarılıp her konuyla ilgili yorum yapmasından şikayetçiyiz. Alanında uzman olan kişileri siyasallaşmamış geniş düşünen kişileri programlarda görmek istiyoruz. Bir de normal haber kanallarınızda magazin haberle...

Tv100 Bilgilerim 3. Taraf Uygulamalar Tarafından Paylaşılıyor

profile
Diana
01 Haziran
19

Tv100 adındaki bir haber sitesi yalan içerikli haber paylaşıyor. Üstüne üstlük bu yetmezmiş gibi bilgilerimi 3. Taraf kişiler tarafından paylaşılabilir yapıyor. Bundan şikayetçiyim o sitenin kapanması lazım çerezleri açmak niyeti ile bilgilerim yayıldı. Ben hakkımı helal etmiyorum.

Tv100 Candaş Tolga Işık İle Az Önce Konuştum'da Üslup Sorunu

profile
Buğra
16 Mayıs
42

16/05/2023 tarihli Candaş Tolga Işık ile Az Önce Konuştum programında konuk olan cumhurbaşkanı aday adayı Sinan Oğan'a, sunucu Candaş Tolga tarafından yapılan tavır ve saygısızlıktan rahatsızlık duyduğumu belirtmek isterim. Kanal yetkilileri bu yazıyı okuyor ise lütfen değerlendirmeye alınız.

Tv100 Sinyal Gücü Zayıf

profile
Umit
03 Aralık 2022
329

İnandığımız tek bir haber var onunda akışında sorun ve sinyal gücü çok zayıf. Bir çözüm üretin ki gerçek haberleri izleyelim. Yayın akışı sinyal akışı çok zayıf (Tv100) hiçbir şekilde sinyal alınamıyor şu an. Umarım en kısa zamanda bu işe bir çözüm bulursunuz.

1 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz